smazat

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
autoland
Příspěvky: 50
Registrován: 16 dub 2009 18:46

smazat

#1 Příspěvek od autoland » 16 dub 2009 18:57

Zdravím všechny land příznivce :D .
Nabízím Vám pomoc při opravách Vašich vozů. Zabývám se především vozy freelander.
Provádím opravy- především pohonné části vozů-motorů,převodovek,IRD a dalším ústrojí.
-provádím i jiné práce opravy chladičů v IRD,výměny olejů,
prodej a opravy bezpečnostních klíčů(ořechů :Pohoda: ) na kola, atd.

Pomůžu,když můžu :roll: pište i o rady.
Východní Čechy okres Ústí nad Orlicí lokalita Králicka tel. 774 819 840
Naposledy upravil(a) autoland dne 21 čer 2013 14:15, celkem upraveno 4 x.

Steve
Příspěvky: 1157
Registrován: 29 bře 2008 02:33
auto: D.I manuál 1997
Bydliště: Zlínsko

Re: Servis

#2 Příspěvek od Steve » 16 dub 2009 22:51

Máš sice pravdu, ale není jediný.
I mě to občas trhá oči, ale může to být i nepozorností....
Občas ale můžeš zjistit, že ti takový člověk spraví auto líp než vysokoškolák s vyznamenáním :wink:
Není to pravidlo, za každého by měly mluvit činy, v tomto případě jsou relevantnější zkušenosti zákazníků.
Já po sobě čtu, než to pustím, ale stává se i v lepších rodinách..... :wink:
Discovery je životní styl.

autoland
Příspěvky: 50
Registrován: 16 dub 2009 18:46

Re: Servis

#3 Příspěvek od autoland » 21 dub 2009 08:58

Jak píšeš je to jen otázkou pár vteřin. Ale těch pár vteřinek tvoří spoustu času,když mám dílnu zaplněnou prací. Ale co si budem povídat, zase tak královsky neplatíte,abych si mohl dovolit sekretářku. A jak povídáš, tak to nevypadá,že by to někoho odradilo. Já pouze nabízím svoji práci a né že ji někomu vnucuji. Všem ostatním se omlouvám, ale chlape ty se prober a nehledej problémy v maličkostech. Mysli na to, že jednou taky od někoho budeš potřebovat pomoc. Já to nedělám jen pro sebe, já se uživím tak i tak co mám práce, ale především to dělám pro vás tady na forum co mají problém.

Steve
Příspěvky: 1157
Registrován: 29 bře 2008 02:33
auto: D.I manuál 1997
Bydliště: Zlínsko

Re: Servis

#4 Příspěvek od Steve » 21 dub 2009 20:12

To ale asi nebylo na mě.....nebo ano? :o
Tak nějak mám pocit, že jsem na tvé straně..... :wink:
Discovery je životní styl.

Uživatelský avatar
Mešky
Příspěvky: 838
Registrován: 08 bře 2007 11:41
tel.: 602465066
Bydliště: Třeboň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

#5 Příspěvek od Mešky » 21 dub 2009 21:45

autoland píše:Jak píšeš je to jen otázkou pár vteřin. Ale těch pár vteřinek tvoří spoustu času,když mám dílnu zaplněnou prací. Ale co si budem povídat, zase tak královsky neplatíte,abych si mohl dovolit sekretářku. A jak povídáš, tak to nevypadá,že by to někoho odradilo. Já pouze nabízím svoji práci a né že ji někomu vnucuji. Všem ostatním se omlouvám, ale chlape ty se prober a nehledej problémy v maličkostech. Mysli na to, že jednou taky od někoho budeš potřebovat pomoc. Já to nedělám jen pro sebe, já se uživím tak i tak co mám práce, ale především to dělám pro vás tady na forum co mají problém.
Sakra, ty jsi ale vostrej, nebo raději ostrý, abych se taky někoho nedotkl. :D
Defender 90, 110, 130 Camper , Discovery Camel Trophy , RR TDV8 3,6 , Serie III FFR

http://www.automeskan.cz
http://www.penzion-mlaka.cz

kubes
Příspěvky: 203
Registrován: 21 bře 2007 14:03

Re: Servis

#6 Příspěvek od kubes » 22 dub 2009 01:33

autoland píše:Jak píšeš je to jen otázkou pár vteřin. Ale těch pár vteřinek tvoří spoustu času,když mám dílnu zaplněnou prací. Ale co si budem povídat, zase tak královsky neplatíte,abych si mohl dovolit sekretářku. A jak povídáš, tak to nevypadá,že by to někoho odradilo. Já pouze nabízím svoji práci a né že ji někomu vnucuji. Všem ostatním se omlouvám, ale chlape ty se prober a nehledej problémy v maličkostech. Mysli na to, že jednou taky od někoho budeš potřebovat pomoc. Já to nedělám jen pro sebe, já se uživím tak i tak co mám práce, ale především to dělám pro vás tady na forum co mají problém.
Vážený pane "autoland", mrzí mě, že jste nepochopil, co jsem svoji připomínkou k Vašemu inzerátu chtěl říci. Pokusím se to říci jasněji.
Každý, kdo si dává inzerát nabízející práci, alespoň dle mého mínění, chce tímto inzerátem oslovit neznámé potenciální zákazníky a prezentovat se, například zde na foru. Způsob, jakým to udělá, předznamenává do jisté míry odezvu. Vzhledem k tomu, že Vás většina účastníků fora nejspíš zatím nezná, je toto jediný způsob, jak si o inzerujícím učinit jakous takous představu. Je to obecně platné pravidlo a je lhostejno, zda s tím souhlasíte nebo ne.
Sám za sebe vlastně nerozumím důvodu, proč jste sem vlastně inzerát dával. Píšete : " mám dílnu zaplněnou prací " a " zase tak královsky neplatíte ", takže mě připadá, že kdyby přeci jen někdo z fora projevil o Vaši nabídku zájem, tak by Vám způsobil velké problémy.
A úplně na závěr. Nepotřebuji se probírat a ani nehledám problémy v maličkostech. Jestli jste napsal inzerát tak jak jste jej napsal a ještě to obhajujete a považujete za maličkost,je to zejména Vaše věc.
Možná by stačilo inzerát opravit a případně se účastníkům fora omluvit.

autoland
Příspěvky: 50
Registrován: 16 dub 2009 18:46

Re: Servis

#7 Příspěvek od autoland » 22 dub 2009 22:21

Tak na jednu stranu Vám dávám za pravdu a určitě moje chyby neobhajuji. Ale určitě to neznáte z mojí strany. Od rána do večera člověk maká a snaží se odvádět práci pro lidi nejlépe jak to umí,pro svoje vědomí a spokojenost lidí. A pak utahanej večer sedne k fóru a někdo zpochybňuje jeho práci,že se přepsal. Každý je jenom člověkem a dělá jen co úmí.
Práce mám hodně,ale určitě neodmítnu nikoho tady z fóra,protože jsem jedním z nich,kdo jezdí ve stejném voze. A je mi zřejmé, jak se dají získávat informace k těmto vozidlům.

Uživatelský avatar
Land Jirka
Příspěvky: 3470
Registrován: 29 lis 2006 18:40
tel.: +420731913431
auto: Land Rover
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

#8 Příspěvek od Land Jirka » 23 dub 2009 06:15

Já jsem taky trochu disgrafik, ale auta docela umím. :twisted:
Land Rover 4x4 SERVIS, PRODEJ DÍLŮ LAND ROVER, DIAGNOSTIKA, OPRAVY A ÚPRAVY LAND ROVER, RENOVACE VETERÁNŮ
Tel: 731913431

Mates

Re: Servis

#9 Příspěvek od Mates » 25 dub 2009 16:00

Tak teď trochu chvály.
Tak jsem si před týdnem dovezl auto ze servisu od pána autoland. Píši tedy až teď,byl jsem plný očekávání, a tak jsem nedělal nic jiného než auto zkoušel. Dlouho jsem přemýšlel o opravě IRD. Asi už půl roku mi v ní hučelo :D ,pořád jsem se rozmýšlel jestli se do opravy mám pustit sám. Jenže se z mojí IRD ozvaly škaredé zvuky a bylo po ní. Kámoš mechoš mě povídal,že se do opravy neodváží pustit,protože na to potřebuje něco vědět a pár přípravků. Ale že prý zná někoho kdo se tím zabívá a doporučil mi pána autoland,prý měl pracovat v autor. servisu v Anglii nebo Irsku. Kontaktoval jsem autoland a po sléze svěřil i auto. Ze začátku jsem byl nejistý jestli jsem udělal dobře,protože je to celkem mladší borec a opravuje v takové domácí útulné dílně. Ten pocit mě rychle přešel, už po našem rozhovoru. Když jsem s ním mluvil, tak šlo poznat, že je hodně nad věcí a hodně o tom ví. No radost se koukat pod jeho ruce. Celou IRD rozložil a složil bez použití kladiva nebo fleksy jak jsem se tady dočetl. Dokonce měl takový přípravek kterým vytáhl chladič oleje bez poškození. Do IRD mi doporučil SKF ložiska a dal mi porovnat rozdíl mezi obyčejnými. Místo visní spojky mě zapůjčil převodovku vlastní výroby,kterou jde přiřadit zadní náprava do záběru. Najel jsem s freel. asi už 80 tisíc km před opravou, ale až teď jsem si vychutnal tu volnost, krásně se sním lehce zatáčí prostě nemá to chybu a je zachována čtyřkolka. Řekl bych,že tohlo je pravé vyřešení problému u tohoto auta. Ale nemějtě strach prý si už připravuje dálší,tahle co mám je testovací,protože hodně najedu a pan autolend na to už moc času nemá. Mohu jen doporučit využití jeho služeb, sám jsem ho přinutil jsem dát inzerát na servis pro ostatní lanďáky. A trochu mě mrzí,že ho tady někdo zesměšňoval.
Doporučuji je to pantáta Lanďaků

Uživatelský avatar
Mirek70
Příspěvky: 300
Registrován: 04 čer 2007 07:19
tel.: 774097808
auto: LC-HJ61,FJ40
Bydliště: offroudníček

Re: Servis

#10 Příspěvek od Mirek70 » 25 dub 2009 19:38

kubes píše:Nevím, nevím, ale zdá se, že s češtinou v inzerátu není všechno v pořádku. Skoro bych se bál, že případní zájemci o využití této nabídky budou zaplašeni obavou, aby úroveň služeb nebyla srovnatelná s úrovní jazyka v inzerátu použitém. Chybu může udělat každý, ale takto krátký text před odesláním na forum zkontrolovat je záležitost několika vteřin.
Kubeš
docela trapný ,promin ,ale že někdo naprosto nesmyslně kdysi vymyslel kde se má psát jaké i/y a podobné nesmysli a všichni se tím řídí dalších x let , naco?, jo zapoměl bych národní hrdost!!!

pro mě kdo se živí rukam používá ruce a nebude pro něj důležité kde se píše čárka a pod. to mu prachy nepřinese.
ja jsem taky takovej trotl podle tebe ,ale vůbec se za to nestydím a veřejně se přiznám.

rád bych tě viděl u heveru ,ale třeba se pletu osobně neznám nikoho od fochu kdo je odborníkem na češtinu jo vlastně Češtinu.
ahoj

zdravím všechny co neuměj spisovně Česky
http://www.owr.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

#11 Příspěvek od OC » 25 dub 2009 20:25

Dyž de rozumět co řykám né, se nemusym sňákou krámatykou drát né, bich bil plpej né?
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
erik
Příspěvky: 2869
Registrován: 16 říj 2006 19:00
tel.: +421905448329
auto: D90 td5,/D2-3/D4,D5
Bydliště: skalica
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

#12 Příspěvek od erik » 25 dub 2009 21:12

Panove, kamaradi.
1. Na tomto foru neni neslusne tykat...pak stejne slova nezni tak utocne.
2. Kubesi, tva pripominka by lepe vyznela .....Mas tam chybu, autolande :!: Pise se zabyvat :D ...anebo to prejit.. Presli jsme tu horsi seky- potom diskuse ma prichut zapasu . A to je presne to, co LR filosofie urcite neni
3. Tak si podejte ruce..... vzdyt zivot jen tak preleti.
... :hmm: .konec poucovani aaa odkud si,autolande?
Defender 90 Td5 171k Old Man Emu,Warn 8274, M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel,2xWebasto,Garmin nuvi 660, CB.MATADOR WISENTTA M/T 235/85 R 16 MP-75., Roll cage,retezy PEWAG,2xARB uzaverky,
Discovery 3 ,bez skrabancu

Uživatelský avatar
Mirek70
Příspěvky: 300
Registrován: 04 čer 2007 07:19
tel.: 774097808
auto: LC-HJ61,FJ40
Bydliště: offroudníček

Re: Servis

#13 Příspěvek od Mirek70 » 26 dub 2009 11:04

posuzovat lidi podle toho jak uměj psát je fakt ubohost a zvláště pak lidi tak říkajíc dělnického původu. :ty jeden...: :ty jeden...:
jen pro zasmání měl jsem přítelkini VŠ , Česky uměla fakt super , ale v kuchini uměla zapnout akorát mikrovlnku a o úklidu ani nemluvě.

Ale měla tytul předsedo. :D
http://www.owr.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

#14 Příspěvek od MOPADŽI » 26 dub 2009 21:14

autoland píše:Jak píšeš je to jen otázkou pár vteřin. Ale těch pár vteřinek tvoří spoustu času,když mám dílnu zaplněnou prací. Ale co si budem povídat, zase tak královsky neplatíte,abych si mohl dovolit sekretářku. A jak povídáš, tak to nevypadá,že by to někoho odradilo. Já pouze nabízím svoji práci a né že ji někomu vnucuji. Všem ostatním se omlouvám, ale chlape ty se prober a nehledej problémy v maličkostech. Mysli na to, že jednou taky od někoho budeš potřebovat pomoc. Já to nedělám jen pro sebe, já se uživím tak i tak co mám práce, ale především to dělám pro vás tady na forum co mají problém.
Hlavu si z toho nedělej, reference o tobě jsou to důležité, a ty jsou prvotřídní !!!
Je důležité - rozumět tomu co mně/tebe/každého z nás, živí.
Až budeš spisovatel, nebo ve "státním" zaměř se na jazyk, ale pro šikovné lidi, je to až "ta další" věc, které se, s prominutím "nenažereš".
Fandím ti !
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4169
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

#15 Příspěvek od low » 26 dub 2009 21:39

¨nicmene ihned po zverejneni inzeratu jsem psal autorovi, aby dopsal alespon odkud je, pripadne telefon a zatim zadna reakce, tedy davam inzeratu max tyden.
http://www.cestoffka.cz expedice po celém světě, offroadskola, firemni akce, eventmanagement http://www.offroadskola.cz

Helmut
Příspěvky: 18
Registrován: 26 srp 2008 22:33
Bydliště: Slezsko

Re: Servis

#16 Příspěvek od Helmut » 26 dub 2009 22:40

pro kubese snad jen tolik, že kdyby někdo v LR dělal svou práci tak, jako chceš abychom psali (tedy na úrovni), tak pán "autoland" dnes nemusel inzerovat opravy IRD, visco atd.....
Čili osobně jsem rád, že se někdo alespoň "zabívá" tím co odborník po....
A tady mne napadá, zda jsi psal odborníkům z LR, že někde udělali chybu!?
Nic ve zlém...a spoustu šťastných km
beru to dóst vážně....

autoland
Příspěvky: 50
Registrován: 16 dub 2009 18:46

Re: Servis

#17 Příspěvek od autoland » 27 dub 2009 11:57

Zdravím vás
Omlouvám se,že nemůžu odpovídat na vaše dotazy dříve. Bydlím v okrese Ústí nad Orlicí v okolí Králík. Telefon je 774 819 840. Zítra upravím svůj inzerát a uvedu tam vše potřebné

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: Servis

#18 Příspěvek od pablo.gs » 27 dub 2009 14:01

Když mě 2x po sobě namrvili v autorizovaným servisu Toyotu, tak mi bylo slabou útěchou, že mě blbě opravený auto + dokonale graficky a gramaticky vypracovanou fakturu předával technik v kravatě a s titulem na visačce. Možná po sobě uměl odhalit hrubky, ale auto bych mu už nesvěřil.
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis

#19 Příspěvek od MOPADŽI » 27 dub 2009 16:36

autoland píše:Zdravím vás
Omlouvám se,že nemůžu odpovídat na vaše dotazy dříve. Bydlím v okrese Ústí nad Orlicí v okolí Králík. Telefon je 774 819 840. Zítra upravím svůj inzerát a uvedu tam vše potřebné
Vidíš, tak to mám k tobě cca 20km...
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

autoland
Příspěvky: 50
Registrován: 16 dub 2009 18:46

Re: Servis

#20 Příspěvek od autoland » 29 dub 2009 07:40

Ahoj,tak jsem se teprve dostal na net až dnes. Mates moc děkuji za chválu,ale jsou taky chvíle, které si nerad připomínám. I já se mohu někdy splést.
Jak říká můj tata. "Když jdeš nahoru,tak zdrav všechny lidé kolem sebe,protože i mistr tesař se utne a pak když jdeš dolů, tak potkáváš ty, které jsi potkával při cestě nahoru."

Zamčeno