SMAZAT - www.offroad4x4shop.cz

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: www.offroad4x4shop.cz

#461 Příspěvek od MOPADŽI » 18 úno 2011 21:12

Ahoj, jenom kratce pro vysvetlenou vsem nasim zakaznikum a obchodnim partnerum, k tomuto nesmyslu, jako reakci na nas nefungujici e-shop viz.http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... &start=160" onclick="window.open(this.href);return false; na jihu, zrejme skladaji muzikal :clap hlavni role jsou timto obsazeny.
Ne vazne, Ken ktery nas hodnoti, od nas nikdy nic nekoupil. Jedine co mezi nami jako obchod probehlo, byla objednavka spojkoveho valecku asi tyden po oficielnim otevreni shopu a to jsme ho skutecne nemeli skladem. Kdyz jsem mu ja osobne po tydnu volal, ze uz skladem, neodebral ho, ikdyz me asi jako dnes jiz byvaleho kamarada, ujistil ze ho nutne potrebuje a ze ho odebere, a ze mu ho mame dodat. Tak to je ona jedina obchodni zkusenost, kterou jsme mu zrejme zpusobili ujmu. Jinak nikdy nic nepoptaval ani neobjednaval, tak nechapu co hodnoti. Jo, jeste asi ve trech nasledujicich telefonatech, se dozadoval slevy :chuckle takze to co by na pripadnem realizovanem obchodu usetril (valecek stoji par stokokorun), provolal. No jo, to je ta ekonomika, takovych potencionalnich "zakazniku" je ale vic :S Neprodavame stylem "jako na trhu" ani my u nasich dodavatelu nemuzeme smlouvat a podminky jsou jasne dane, tzn. dodavatele nepochazeji z Asie, kde je to obvykle. :blush
Velice me mrzi (a jsme opet u toho mazani prispevku) ze z vlakna "specielniho" servisu zmizeli vsechny prispevky negativniho charakteru. Jen si vzpomente, bylo jich pozehnane.
Vice to tu nebudu jiz rozebirat, i tak me mrzi co zrovna Ken napsal (asi dostal vedlejsi roli) i tak jsem zaneradil nase vlakno. Kazdy ma pravo nakupovat tam kde mu to vyhovuje.
Tot na vysvelenou vsem nasim priznivcum atd. :sun
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: www.offroad4x4shop.cz

#462 Příspěvek od MOPADŽI » 18 úno 2011 21:31

Jeste doplnim, ze za objektivni kritiku se nestydime a tudis se nebudeme dozadovat mazani pripadnych negativnich reakci, ktere mohou zde v nasem vlakne nasledovat, po tomto mem, vyse uvedenem prispevku. V tom se take lisime od "nejmenovaneho specielniho servisu".
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: www.offroad4x4shop.cz

#463 Příspěvek od MOPADŽI » 18 úno 2011 21:34

Mirko píše:Díky za ty klíče k RRC :yes Už jsem byl rozhodnutý si udělat formu a odlévat si je, protože všude hlásili vyprodáno.
Ten poštovní fofr byl neskutečnej: Když jsem je včera objednal a bylo tam napsáno při datumu dodání "Na cestě" tak jsem předpokládal, že jsou na cestě z Anglie a uvidím je tak nejdřív za měsic. Jenže oni už asi byli před samotným objednáním na cestě ke mně, poněvadž dnes v 11 už mi je tady předal pošťák :D Asi telepatie...
Dekujeme Mirko :hi
Zbozi je skladem v dostatecne mire, takze az budes zase neco potrebovat, tak :Pohoda:
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: www.offroad4x4shop.cz

#464 Příspěvek od Acon » 18 úno 2011 22:33

čo dodať. Snáď len toľko, že problém s nemenovaným špeciálnym servisom ani s nemenovaným e-shopom nemá tak 99% tunajších členov. Problém majú tieto nemenované "inštitúcie" sami so sebou, resp. medzi sebou. Ja sa v prípade potreby obraciam nie len na tieto 2 nemenované "inštitúcie", ale na akékoľvek v ponuke služieb a som presvedčený, že rovnako to robí drvivá väčšina, ktorá si neobjednáva veci z GB a pod. Držím sa zásady: ži a nechaj žiť. Obrátil som sa na oboch, obaja splnili moje očakávania k max. spokojnosti.

Bolo by celkom fajn, keby sa problém 2 netýkal ďalších vyše 2000. Možno som niekomu stúpil na kurie oko, ale tento "spor" tu visí a určite nejdem radiť ako na to (aj keď sám by som to vedel vyriešiť veľmi rýchlo), no keby nevisel, bolo by fajn.

Ako, nezastávam sa Kena. No patrí asi do toho 1%
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
moon13
Příspěvky: 2478
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: www.offroad4x4shop.cz

#465 Příspěvek od moon13 » 19 úno 2011 00:32

ty Jardo,kdyz budes mit cas,tak mi prosim odpovez na ten muj e-mail. Staci strucne. Hlavne to nikde nerikej verejne :-) Jak jsem psal v mailu, je to jen takovy navrh. Dekuji predem. Z
Ex: Free II 2,2 TD4, Disco II 4,0 V8, Disco III 2,7 TDV6

Uživatelský avatar
vizos
Příspěvky: 567
Registrován: 18 led 2007 09:13
tel.: 739266781
auto: D3 ala G4 a S1
Bydliště: Předmostí

Re: www.offroad4x4shop.cz

#466 Příspěvek od vizos » 19 úno 2011 08:02

Taky malá připomínka na volno má určitě taky každý nárok :Sorry: . Ale aby jste předešli těmhle dohadům není nic jednoduššího na web a do fora hodit zprávu na týden bude pomalejší reakce jeden nebo druhej si berem si volno.
Jedna Series one 1950 nápravy na špalkách a rám na dvoře ale nic nebliká ani nemlátí.

Uživatelský avatar
Ken
Příspěvky: 358
Registrován: 07 pro 2006 20:49
Kontaktovat uživatele:

Re: www.offroad4x4shop.cz

#467 Příspěvek od Ken » 19 úno 2011 08:45

Jardo, moje reakce je reakcí na tvůj příspěvek http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... 11&t=13329" onclick="window.open(this.href);return false; , který považuji za krajně nevkusný. Už jednou jsem se do vás dvou takto namotal, nedali jste si říci. Nechápu, že Tě stále baví tady "rozvracet partu" a vyvolávat tím negativní náladu na fóru. Osobně si myslím, že do fóra rovným dílem patříš Ty i "zpívající jihočech", nebo jak jsi ho to vlastně nevkusně nazval, stejně tak, jako sem patří ostatní registrovaní i v budoucnu reg. členové. No a když už by jsme si měli býti hypoteticky všichni rovni, naznačuji do fóra jistou nelibost s některými příspěvky, které, dle mého, narušují "klid v partě". Jestli máte nějaké osobní problémy, vyříkejte si to po telefonu nebo v e-mailech, ale neházejte špínu jeden na druhého veřejně...prosím.

P.S.: Ještě k tomu Tvému napadení vůči mně. Jistě víš, že bez spojkového válečku auto nejede, dál to nemá cenu rozebírat. O ceně jsem nikdy nesmlouval, to si asi pleteš se spojovacím materiálem. No a koupit jsem od vás nic nemohl, protože na nabídku na vyhřívaná zrcátka čekám od prosince do dnes.

PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE AŽ "VYCHLADNEŠ", SPOJÍŠ SE SE MNOU NEBO "JIHOČECHEM" OSOBNĚ. Můžem si to v klidu pak rozebrat a netřeba tady psát něco o bývalých kamarádech a podobné nesmysly.
Land Rover Defender 110 TD5

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: www.offroad4x4shop.cz

#468 Příspěvek od PavelU » 19 úno 2011 19:35

Ahoj všem, po zralé úvaze jsem se rozhodl dále nenavštěvovat ani nesledovat toto fórum. Tato myšlenka ve mě zraje už nějakou dobu, takže to není nějaký momentální úlet.

Toto fórum mě toho dalo hodně, ať už jsou to rady nebo znalosti, tak i hodně kamarádů a dokonce přátel. Vám všem patří velké děkuji.

Tímto chci udělal za mým působením na tomto fóru tečku a těším se až se s některýma z vás zase potkám někde na akci nebo na nějakém jiném fóru.

Pavel
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5714
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

Re: www.offroad4x4shop.cz

#469 Příspěvek od Miky_CZ » 19 úno 2011 19:45

Pavle, je to skoda, a bohuzel nejsi prvni ani posledni uz to forum neni co byvalo

Jeste ti dluzim nakou tu pulku a urcite se na nakem sraze potkame:-)
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

Uživatelský avatar
matooo
Příspěvky: 1784
Registrován: 11 dub 2010 20:31
tel.: 775555656
auto: puma
Bydliště: brnoo

Re: www.offroad4x4shop.cz

#470 Příspěvek od matooo » 19 úno 2011 19:53

Vy ste jak male decka fakt, nikdy som sa do toho neplietol ale uz ma to sere .... Kupil som si veci od vas od oboch, domluva super s oboma a myslim ze nie som sam tak nechapem co sa tu stale riesi :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

To ze mate nejake nejake osobne problemy a pindy starych babek jeden na druheho ma nezaujima lebo si vas vazim oboch tak uz sa na to vyserte na najblizsom zraze si dajte desat :beer a potom ak chcete do drzky ale budte v poho. Ste vsetci velky prinos pre toto forum a mate z nas kseft tak nechapem preco sa na to nevyserete ????

Pro PavlaU : Schlad hlavu a na forum pekne chodievaj bo kto mi tu bude davat take provokacie ako rollcage a krasne defiky ? Si online hodne casto a to je good aspon to tu nespi...

som tu len od dubna a mozno nemam pravo pindat Vam do toho ale som tu kazdy den a uz ma to nebavi miesto zaujimavosti citat furt nejake hadky.... :cry

matooo

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: www.offroad4x4shop.cz

#471 Příspěvek od Acon » 19 úno 2011 20:24

PavelU píše:Ahoj všem, po zralé úvaze jsem se rozhodl dále nenavštěvovat ani nesledovat toto fórum. Tato myšlenka ve mě zraje už nějakou dobu, takže to není nějaký momentální úlet.

Toto fórum mě toho dalo hodně, ať už jsou to rady nebo znalosti, tak i hodně kamarádů a dokonce přátel. Vám všem patří velké děkuji.

Tímto chci udělal za mým působením na tomto fóru tečku a těším se až se s některýma z vás zase potkám někde na akci nebo na nějakém jiném fóru.

Pavel
nedáva to zmysel. To tak zle znášaš, že väčšina nechápe Tvoj a Mopadžiho "spor" s eliottom? Nič iné ma nenapadá a to je dosť úbohý dôvod. A Tvoje rozhodnutie :ne pretože zaváňa populizmom
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Benjamin
Příspěvky: 3515
Registrován: 08 lis 2010 11:31
auto: F150+bouda Gladiator
Bydliště:

Re: www.offroad4x4shop.cz

#472 Příspěvek od Benjamin » 19 úno 2011 20:30

Chlapi, zvažte to ještě sakra! :| Pro nováčky jako jsem já jste všichni, ať z tuté nebo z tamté strany, obrovským přínosem. Nejen co se týče rad, ale i nákupů. Doufám, že se jednou usmíříte :?
Naposledy upravil(a) Benjamin dne 19 úno 2011 21:10, celkem upraveno 1 x.
UK:LR4 SDV6 HSE/Jaguar XK8 4.0/Rover 75 2.0 CDT Tourer/Triumph Spitfire 1500/LR DII Td5 Medvědi/LR Free 2.0 D/Jaguar XJ12 Sovereign. NonUK: Ford F-150 obytná nástavba Gladiator XL
www.nomadbear.cz

Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5714
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

Re: www.offroad4x4shop.cz

#473 Příspěvek od Miky_CZ » 19 úno 2011 20:36

ale je to skoda, vzdycky jsi mi ochotne poradil a nejenom mi, tak te holt budu otravovat na telefonu no
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

Uživatelský avatar
Kawa12
Příspěvky: 547
Registrován: 06 črc 2009 18:10
auto: rezinka 88,LC V8
Bydliště: Kralupy
Kontaktovat uživatele:

Re: www.offroad4x4shop.cz

#474 Příspěvek od Kawa12 » 19 úno 2011 20:47

matooo píše:Vy ste jak male decka fakt, nikdy som sa do toho neplietol ale uz ma to sere .... Kupil som si veci od vas od oboch, domluva super s oboma a myslim ze nie som sam tak nechapem co sa tu stale riesi :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

To ze mate nejake nejake osobne problemy a pindy starych babek jeden na druheho ma nezaujima lebo si vas vazim oboch tak uz sa na to vyserte na najblizsom zraze si dajte desat :beer a potom ak chcete do drzky ale budte v poho. Ste vsetci velky prinos pre toto forum a mate z nas kseft tak nechapem preco sa na to nevyserete ????

Pro PavlaU : Schlad hlavu a na forum pekne chodievaj bo kto mi tu bude davat take provokacie ako rollcage a krasne defiky ? Si online hodne casto a to je good aspon to tu nespi...

som tu len od dubna a mozno nemam pravo pindat Vam do toho ale som tu kazdy den a uz ma to nebavi miesto zaujimavosti citat furt nejake hadky.... :cry

matooo
Moc se tu neprojevuju,ale dost tu čtu..a pod tohle se mohu též podepsat.Připomíná mi to 9třídu ZŠ.Nevim pořádně co se tu děje,ale osobně mam třeba s Vámy jistou zkušenost při objednávání dílů a to né zrovna kladnou.Tím samozřejmě neříkám ten je dobrý a ten je špatný,ale jako zákazník budu nakupovat tam,kde mi poradí,pomužou a hlavně obsloužej rychle.Kdesi jsem tu dokonce četl,že konkurence náhle snížila ceny o proti Vám a Vám se to nelíbylo,ale to je přeco business a tak to hold chodí.Poslední dobou je zde na foru nejlepší vlákno to o HOVNE a to jen proto,že se tam řeší hovno a né hlouposti.
Kuba
www.licovepasky.cz
...někomu stačí auto.......jiný potřebuje Land Rover...
LR series 88, Toy LC V8

Uživatelský avatar
WOYTA
Příspěvky: 185
Registrován: 16 led 2010 10:58
tel.: +420 606 854 519
auto: Discovery ll td5
Bydliště: Tuchoměřice Praha-západ

Re: www.offroad4x4shop.cz

#475 Příspěvek od WOYTA » 19 úno 2011 21:30

Registrovanej tu tak dlouho taky nejsem,ale chodim sem skoro dva roky. Pamatuju si, jak to tu ještě před rokem žilo, probíhaly tu diskuze, zkušenější radili začátečníkům....... mezi nejčastěji píšící členy fóra patřil zrovna Pavel U,ale i MilošII, Eliott, Karel Sláma,DanoDef, Rover....... Nebudu tu vyjmenovávat všechny, jen chci naznačit, že tu byl čilý ruch a přišlo mně, že je tu super parta :Pohoda: (neprobíhaly tu vlákna o hovně)Všechno se tu po...lo, když jste si otevřeli E-shop tvrdě a dost nevybíravě jste se pustili do té doby hlavního prodejce fóra( všichni ví o kom je řeč).Je jasný, že se nedal a hustil to do vás zpátky. Došlo to tak daleko, že Low musel upravit pravidla, jinak by se to tu proměnilo v bulvární plátek plnej pomluv a urážek střiženej annoncí s inzeráty na každou novou věc na nově vzniklém Shopu.Kvůli týhle vyhrocený situaci sem přestalo spoustu zkušenejch lidí chodit a nebo alespoň psát a přesunuli se na jiná fóra.Je to škoda...... Pro objektivnost musím dodat, že Pavlovi rady ve vláknech o Discovery mi ušetřily spoustu času a peněz :yes Taky zboží kupuju u vás.... myslím,že máte přehledněji zpracovanej web,než konkurence.Díky vám se taky razantně snížily ceny náhradních dílů a za to vám patří poděkování. Nicméně si myslím, že za to, jak to tu poslední dobou zkomírá můžou dost i věčné útoky a urážky z vaší strany na konkurenčního prodejce, který tu většinu lidí serou! To je můj osobní názor a nemyslím, že úplně mimo.

Uživatelský avatar
moon13
Příspěvky: 2478
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: www.offroad4x4shop.cz

#476 Příspěvek od moon13 » 19 úno 2011 22:03

...a už je to tady zase
Ex: Free II 2,2 TD4, Disco II 4,0 V8, Disco III 2,7 TDV6

Uživatelský avatar
Hunter
Příspěvky: 1497
Registrován: 22 bře 2007 01:04
auto: Free I Td4 AT
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: www.offroad4x4shop.cz

#477 Příspěvek od Hunter » 19 úno 2011 22:22

WOYTA píše:Registrovanej tu tak dlouho taky nejsem,ale chodim sem skoro dva roky. Pamatuju si, jak to tu ještě před rokem žilo, probíhaly tu diskuze, zkušenější radili začátečníkům....... mezi nejčastěji píšící členy fóra patřil zrovna Pavel U,ale i MilošII, Eliott, Karel Sláma,DanoDef, Rover....... Nebudu tu vyjmenovávat všechny, jen chci naznačit, že tu byl čilý ruch a přišlo mně, že je tu super parta :Pohoda: (neprobíhaly tu vlákna o hovně)Všechno se tu po...lo, když jste si otevřeli E-shop tvrdě a dost nevybíravě jste se pustili do té doby hlavního prodejce fóra( všichni ví o kom je řeč).Je jasný, že se nedal a hustil to do vás zpátky. Došlo to tak daleko, že Low musel upravit pravidla, jinak by se to tu proměnilo v bulvární plátek plnej pomluv a urážek střiženej annoncí s inzeráty na každou novou věc na nově vzniklém Shopu.Kvůli týhle vyhrocený situaci sem přestalo spoustu zkušenejch lidí chodit a nebo alespoň psát a přesunuli se na jiná fóra.Je to škoda...... ...................Nicméně si myslím, že za to, jak to tu poslední dobou zkomírá můžou dost i věčné útoky a urážky z vaší strany na konkurenčního prodejce, který tu většinu lidí serou! To je můj osobní názor a nemyslím, že úplně mimo.
Jo tak pod toto se muzu podepsat :yes A musim se priznat, ze kupuji z jihu (kdyz uz kupuji v CZ), protoze tady me poptavky zustaly nezodpovezeny... Ale neresim to a v zadnem pripade nechci tvrdit, ze ten nebo ten je lepsi ci horsi.
Free Td4 2004 HSE automat

Uživatelský avatar
brudr
Příspěvky: 2163
Registrován: 06 úno 2008 23:55
Bydliště: BRÜNN

Re: www.offroad4x4shop.cz

#478 Příspěvek od brudr » 19 úno 2011 23:06

:coze: :roll: :roll: :roll: :ty jeden...: :think
tel:604422529
p.bocek@email.cz

Uživatelský avatar
moon13
Příspěvky: 2478
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: www.offroad4x4shop.cz

#479 Příspěvek od moon13 » 15 bře 2011 09:24

Chci poděkovat klukům za rychlé vyřízení a dodání! :yes
Ex: Free II 2,2 TD4, Disco II 4,0 V8, Disco III 2,7 TDV6

Uživatelský avatar
Rosi
Příspěvky: 777
Registrován: 18 pro 2008 14:28
tel.: +420-608-084004
auto: LR 110SW Def Td5
Bydliště: Kósek vod Brna a Macochy

Re: www.offroad4x4shop.cz

#480 Příspěvek od Rosi » 15 bře 2011 09:44

moon13 píše:Chci poděkovat klukům za rychlé vyřízení a dodání! :yes
Bohužel Zdenku, to budeš muset asi napsat na nějaký jiný fórum... :?
Def 110 Td5 SW
skype: vk770403; fotky: http://picasaweb.google.cz/Rosi770403/" onclick="window.open(this.href);return false;

Zamčeno