DISCOVERY 4S instalace bluetooth a zpětné kamery

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kubrt_jm
Příspěvky: 5
Registrován: 04 úno 2011 15:06
auto: DISCOVERY 4 S Exp.
Bydliště: Rozdrojovice

DISCOVERY 4S instalace bluetooth a zpětné kamery

#1 Příspěvek od kubrt_jm » 04 úno 2011 16:05

Dobrý den, jsem tu mezi Vámi nový a ptám se zda tu není nějaký odborník přes elektro?
1. Mám základní rádio :( a chtěl bych nainstalovat telefon.
Kdybych zakoupil tohle bude to fungovat ? stačí mi spárování s rádiem přes BT a výstup z repro. Přijmutí hovoru na rádiu když už tam ten čudlik je.
XPD 500 510 WVH
YMQ 501 330
XVD 500 020
YMQ 501 230
Dohromady prej cena do cca 2.800 Kč ! + montáž

2. Možnost instalace zpětné kamery. Obrazovka je černobílá tak na ní asi nic neuvidím, ale kdybych vyměnil displej za barevný ( cca 6000 Kč ) šlo by na ní zobrazit data z kamery při zachování funkcí současného rádia. Kdyby to šlo pak by neměl být problém doplnit i navigaci či DVD.

Instalace zpětné kamery s externím monitorem je do 5000 Kč, ale už tam trčí něco navíc.
Pak už mě napadá jen nejlevnější řešení koupit navigaci Garmin 3790T a do ní připojit kameru a zároveň použítjak HF.
Předem díky za nápady
radio.jpg
(231.97 KiB) Staženo 325 x

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: DISCOVERY 4S instalace bluetooth a zpětné kamery

#2 Příspěvek od RudaK » 05 úno 2011 07:21

To chtělo objednat s tím vším,co tady popisuješ :Sorry: . Přeci jen auto néní i v základu z nejlevnějších . Já dodělával HF myslím orig. a funguje zatím omezeně ( příjmutí hovoru,ale nevidím kdo volá - volání musím přes telefón - tohle chci skusit,jestli to půjde přenastavit,jak se tady už psalo ) . Ono to všechno půjde dodělat,ale mohlo to tam už být :ty jeden...: . Já rušil objednávku a bral výprodejovou co měli skladem a tím pádem to HF dodělával . Couvací kameru začali dělat až od D IV :mrk a je to taková frajeřinka,ale super :yes ( už jsem měl možnost to vyskoušet - blbinka,ale to já můžu :skleb )
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Badus
Příspěvky: 696
Registrován: 06 říj 2009 15:45

Re: DISCOVERY 4S instalace bluetooth a zpětné kamery

#3 Příspěvek od Badus » 17 bře 2018 18:03

Omlouvám se trochu za offtopic, ale vim, ze to tu nekde je a nechci zakladat nove vlakno mel bych 3 dotazy

1) Tusite nekdo jak jde napojit couvaci kamera na D4, ktera ji z vyroby nema? Je to slozity? Musi se tahat kabely nebo tam jsou, jen jsou nevyuzite?
2) Druhy dotaz smeruje ke skrytemu menu na D4 - je tam nekde? Funguje stale hmat s prostredkem displeje?
3) Jak jde zapnout webasto na casovaci - je tam zase nejake skryte menu nebo potrebuju diagnostiku?

Jedná se o D4 2012 HSE (188KW, ZF8)

Dekuju moc
Discovery II, III, IV KTM 990 Adv, EXC400

Vladicek
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 led 2018 15:01
auto: Discovery 4, new Def

Re: DISCOVERY 4S instalace bluetooth a zpětné kamery

#4 Příspěvek od Vladicek » 28 bře 2018 22:13

Badus píše: 17 bře 2018 18:03 Omlouvám se trochu za offtopic, ale vim, ze to tu nekde je a nechci zakladat nove vlakno mel bych 3 dotazy

1) Tusite nekdo jak jde napojit couvaci kamera na D4, ktera ji z vyroby nema? Je to slozity? Musi se tahat kabely nebo tam jsou, jen jsou nevyuzite?
2) Druhy dotaz smeruje ke skrytemu menu na D4 - je tam nekde? Funguje stale hmat s prostredkem displeje?
3) Jak jde zapnout webasto na casovaci - je tam zase nejake skryte menu nebo potrebuju diagnostiku?

Jedná se o D4 2012 HSE (188KW, ZF8)

Dekuju moc
Ahoj,
Odpovím jen část, mám D4 z roku 2012 a mě funguje skryté menu podle tohoto videa:
https://m.youtube.com/watch?t=78s&v=Shop3VzEmX0

Kvalita videa nic moc, proste cca 20sekund držíš tlačítko v levém horním rohu a pak to přepne do skrytého menu

V.
Discovery 4, XLifter, tablet, Wi-Fi hotspot atd.

Odpovědět