voda v D3

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mahatma
Příspěvky: 283
Registrován: 13 pro 2007 19:23
tel.: jedině Xperia Z1c
auto: Disco 3
Bydliště: Ostrava

voda v D3

#1 Příspěvek od Mahatma » 31 črc 2011 20:43

Vrátil jsem se z dovolené, otevřu auto a šplouch, mám plné boty. U řidiče bylo cca 3cm vody. Nevíte někdo kde se tam mohla vzít? Tapicírung kolem okna a šíbru suchý, těsnění kolem dveří taky bez stopy vody. Nikdy předtím jsem vodu v autě nezaznamenal. Asi se mi Diskárna mstí, že jsem ji na dovolenou nevzal s sebou. Může se tam dostat voda prudkým deštěm třeba přes ventilaci?

Uživatelský avatar
ssang
Příspěvky: 921
Registrován: 06 zář 2009 00:42
tel.: 733149044
auto: jen vzpomínky na LR
Bydliště: nad Prahou i v Praze

Re: voda v D3

#2 Příspěvek od ssang » 31 črc 2011 21:40

Mahatma píše:Vrátil jsem se z dovolené, otevřu auto a šplouch, mám plné boty. U řidiče bylo cca 3cm vody. Nevíte někdo kde se tam mohla vzít? Tapicírung kolem okna a šíbru suchý, těsnění kolem dveří taky bez stopy vody. Nikdy předtím jsem vodu v autě nezaznamenal. Asi se mi Diskárna mstí, že jsem ji na dovolenou nevzal s sebou. Může se tam dostat voda prudkým deštěm třeba přes ventilaci?
Jak byly větší průtrže, tak se mi taky dostalo trochu vody do P38 ky a přitom mi tam normálně neteče. Je to o intenzitě a směru deště.
Skutečně známou osobností se stáváme, když Word přestane naše příjmení podtrhávat červeně.
http://www.remax-czech.cz/reality/re-ma ... av-bursik/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: voda v D3

#3 Příspěvek od RudaK » 01 srp 2011 06:14

Mahatma píše:.... otevřu auto a šplouch, mám plné boty. U řidiče bylo cca 3cm vody. Nevíte někdo kde se tam mohla vzít? Tapicírung kolem okna a šíbru suchý, těsnění kolem dveří taky bez stopy vody. Nikdy předtím jsem vodu v autě nezaznamenal. Asi se mi Diskárna mstí, že jsem ji na dovolenou nevzal s sebou. Může se tam dostat voda prudkým deštěm třeba přes ventilaci?
Podlaha nemá odtokové propusti,kvůli brodění,tak se voda drží vevnitř :mrgreen: . Já teda měl jen vlhký koberec u spolujezdce ( zjistil jsem to v Albánii v horách,kde pršelo...) Angláni uvádí,že je možnost průniku vody přes držáky lišt předního okna,který mají na sobě gumové terčíky a ty zteří .... :coze: ( tak mě to řekli v servisu ). Po výměně těch plastových držáků,odstranění vody pod kobercem a vyschnutí vnitřku to mám OK . :Pohoda:
p.s. voda se dostala sloupkem okna pravé strany - výměna těch plastových držáků a mám zatím pokoj už dva roky ( a to parkuji stále pod širákem ... )
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Odpovědět