Co me rozkousalo motor? Potrebuju vas nazor...

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
danda
Příspěvky: 46
Registrován: 03 kvě 2007 13:14

Re: Co me rozkousalo motor? Potrebuju vas nazor...

#21 Příspěvek od danda » 30 dub 2010 21:30

Byla to kuna. Mám to roztrhané také. V motorovém prostoru byla vidět cesta kudy tahala tapecírung ven. Vystříkal jsem motorový prostor a přístupové cesty sprejem proti kunám a je už skoro rok pokoj.

http://pasti.cz/sprej-na-kuny-24/sprej- ... am-89.html" onclick="window.open(this.href);return false;
deisel Hippo

Uživatelský avatar
Gunboy
Příspěvky: 86
Registrován: 19 bře 2010 20:58
auto: LR Freelander 2 TD4

Re: Co me rozkousalo motor? Potrebuju vas nazor...

#22 Příspěvek od Gunboy » 01 kvě 2010 08:06

pidibi píše:nasi to maji na chalupe a slysim to piskani
No prave, ono to projizdi vic frekvenci na hranici slysitelnosti a castecne i slysitelnosti, navic ucho a mozek podvedome vnima i cast frekvenci, ktere si neuvedomuje vedome a taky kazde ucho ma jiny rozsah, nicmene kazdy clovek, kdyz je dlouhodobe vystaveny tomuhle pristroji, tak to na neho podle mych pozorovani pusobi stejne neprijmne, jako na zvirata.
Land Rover Freelander 2 TD4_e 2.2 Experience S manual MY2010, barva Zermatt silver, Terrain Response a plno dalších blbin

Uživatelský avatar
cesta
Příspěvky: 539
Registrován: 01 črc 2009 10:08
auto: Freelander I TD4
Bydliště: Koňakov-Český Těšín

Re: Co me rozkousalo motor? Potrebuju vas nazor...

#23 Příspěvek od cesta » 03 kvě 2010 06:05

Tady tento jsem kůpil http://www.deramax.cz/deramax-01-klasik ... c/d-70579/" onclick="window.open(this.href);return false; a fakt nic slyšet nejde, je potichu.Jen jak jsem psal, každých 15s v něm cvakne a to musím dávat pozor, abych to slyšel.Dal jsem ho na půdu,je fakt že ty potvory, neslyším jak před tím jak by fakt odešli, dal jsem ho tam v pátek, mám tam dřevěné podlahy a obložené do dřeva stěny a ti parchanti se mi tam nastěhovali, zatím nechcu tvrdit že to funguje, píše tam že to poznám po třech týdnech.
Freelander TD4 2002+Discovery 2 TD5 2001

Odpovědět