katastrofalny servis v BA

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
skba
Příspěvky: 1
Registrován: 16 srp 2010 16:39
auto: Freelander

katastrofalny servis v BA

#1 Příspěvek od skba » 16 srp 2010 16:44

Pred 7 týždňami som si v spoločnosti T.O.P. AUTO BRATISLAVA, (majú výhradné zastúpenie pre Slovensko) objednal kryt palivovej nádrže. V ten istý deň som uhradil aj zálohovú platbu za tento diel, ako je u nich zvykom, v plnej výške (153,54€). Zamestnanec, ktorý objednávku vybavoval mi oznámil, že jej vybavenie by malo trvať cca 10 pracovných dní. Keď som ho po tejto dobe telefonicky kontaktoval, iba mi oznámil, že diel bude dodaný asi až do mesiaca od prijatia objednávky. Dnes uplnynulo od objednania ND neuveriteľných 7 týždňov. V T.O.P. AUTO mi len mimochodom oznámili, že ani len netušia kedy mi náhradný diel, za ktorý už dávno zinkasovali peniaze, dodajú!
Zarážajúce na celej záležitosti je aj fakt, že nikto z T.O.P. AUTO sa ani raz neobťažoval zodvihnúť telefón a oznámiť mi, že lehota dodania ND sa predĺžila. Myslím, že nemusím zdôrazňovať, že auto bez krytu palivovej nádrže je nepojazdné (načo ma dôrazne upozorňovali aj v T.O.P. AUTO), čím mi vznikajú každým dňom nemalé škody.
Z úžasom sledujem amaterizmus fungovania tejto spoločnosti, ktorá dokáže autá predať, zabezpečiť náhradné diely je však pre ňu privysoká latka. V krátkej dobe uvažujem o kúpe nového auta, chcel som Discovery4, ale rozhodol som, že radšej už nikdy viac žiaden Land rover.

Uživatelský avatar
vladob8
Příspěvky: 810
Registrován: 19 kvě 2008 00:24
tel.: +421905582959
auto: D2 Td5
Bydliště: Bratislava

Re: katastrofalny servis v BA

#2 Příspěvek od vladob8 » 16 srp 2010 17:29

Zabudni na TOP Auto, ja objednavam tu http://www.land-rover-parts.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; su seriozny a platis pri prevzati. Alebo drahsie veci priamo v UK cez net. Zanevriet na LR k voli zlej skusenosti s jednym nemoznym predajcom nd. by bola chyba.
Zdravim Vlado.
Discovery II Td5, r.2000, manual, SLS, ACE, 2" lift, winch, At2 265/75R16
Sharan 2011 2,0TDi 4motion

Uživatelský avatar
erik
Příspěvky: 2870
Registrován: 16 říj 2006 19:00
tel.: +421905448329
auto: D90 td5,/D2-3/D4,D5
Bydliště: skalica
Kontaktovat uživatele:

Re: katastrofalny servis v BA

#3 Příspěvek od erik » 16 srp 2010 23:19

skba píše: . V krátkej dobe uvažujem o kúpe nového auta, chcel som Discovery4, ale rozhodol som, že radšej už nikdy viac žiaden Land rover.
...a preco neuvazujes o kupi D4 v CZ....?
... a servise ties...
Defender 90 Td5 171k Old Man Emu,Warn 8274, M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel,2xWebasto,Garmin nuvi 660, CB.MATADOR WISENTTA M/T 235/85 R 16 MP-75., Roll cage,retezy PEWAG,2xARB uzaverky,
Discovery 3 ,bez skrabancu

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: katastrofalny servis v BA

#4 Příspěvek od Acon » 17 srp 2010 07:54

erik píše:
skba píše: . V krátkej dobe uvažujem o kúpe nového auta, chcel som Discovery4, ale rozhodol som, že radšej už nikdy viac žiaden Land rover.
...a preco neuvazujes o kupi D4 v CZ....?
... a servise ties...
Pretože je to ďaleko. Ak by som nebol do LR zamilovaný, tak práve kvôli nedostupnosti servisu by som sa LR vy.... Nemôžem si dovoliť na celý deň vypadnúť z práce kvôli tomu, že musím ísť aspoň do BA alebo Stupavy kvôli servisu. To nehovorím o tom, že by som sa mal dr....ť niekde do CZ. No keďže mám LR rád, tak musím priniesť nejaké obete. Niečo sa samozrejme dá riešiť u kamošov v okolí, ale ak je treba niečo špeci + diagnostiku, tak je problém.
skba je ale asi z BA tak v tom nevidím problém. Tam je možností servisovania viac a už spomínaná Stupava je skok a sú tam fakt ochotní a hlavne sú v obraze aj čo sa off úprav týka.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
turby
Příspěvky: 330
Registrován: 10 črc 2010 19:20
tel.: 602681051
Bydliště: Dřísy, Praha Východ

Re: katastrofalny servis v BA

#5 Příspěvek od turby » 17 srp 2010 09:38

no podobne veci se deji i u jinych znacek. aby jsi se pak nedivil :-) jen historek okolo BMW servisu v CR bylo za posledni roky habadej. o francouzkych autech ani snad nemluve. a u ostatnich se urcite take nejde par peknych excesu. v servisech vse zalezi na lidech, muze se to mirne vylepsit ruznymi znackovymi pravidly, ale nakonec pokud je skladnik/servisak/nebo kdokoli koho tam potkas debil tak nepomuze nic.
BMW R1150GS, BMW F650GS Dakar, KTM 250 EXCF, Honda CB600F Hornet a ted uz i LR Defender 110 300TDi neb me uz nebavi neustale moknout :-)

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: katastrofalny servis v BA

#6 Příspěvek od Acon » 17 srp 2010 13:46

turby píše:... ale nakonec pokud je skladnik/servisak/nebo kdokoli koho tam potkas debil tak nepomuze nic.
To je kameň úrazu. Ako bývalý zamestnanec jedného dealerstva a vlastne aj teraz som ešte zamestnanec iného dealerstva, môžem potvrdiť, že na debila zasa nie je taký problém natrafiť. A čím lepšia alebo imageovejšia značka, tým vyššia šanca.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
erik
Příspěvky: 2870
Registrován: 16 říj 2006 19:00
tel.: +421905448329
auto: D90 td5,/D2-3/D4,D5
Bydliště: skalica
Kontaktovat uživatele:

Re: katastrofalny servis v BA

#7 Příspěvek od erik » 17 srp 2010 15:13

...a preco neuvazujes o kupi D4 v CZ....?
... a servise ties...[/quote]

Pretože je to ďaleko. Ak by som nebol do LR zamilovaný, tak práve kvôli nedostupnosti servisu by som sa LR vy.... Nemôžem si dovoliť na celý deň vypadnúť z práce kvôli tomu, že musím ísť aspoň do BA alebo Stupavy kvôli servisu. To nehovorím o tom, že by som sa mal dr....ť niekde do CZ. No keďže mám LR rád, tak musím priniesť nejaké obete. Niečo sa samozrejme dá riešiť u kamošov v okolí, ale ak je treba niečo špeci + diagnostiku, tak je problém.
skba je ale asi z BA tak v tom nevidím problém. Tam je možností servisovania viac a už spomínaná Stupava je skok a sú tam fakt ochotní a hlavne sú v obraze aj čo sa off úprav týka.[/quote]

kupit auto mozes v CZ, D.. no kde chces a servisovat v SK-BA, CZ-Zlin... nebo kde chces...
Defender 90 Td5 171k Old Man Emu,Warn 8274, M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel,2xWebasto,Garmin nuvi 660, CB.MATADOR WISENTTA M/T 235/85 R 16 MP-75., Roll cage,retezy PEWAG,2xARB uzaverky,
Discovery 3 ,bez skrabancu

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: katastrofalny servis v BA

#8 Příspěvek od Acon » 17 srp 2010 19:56

On nerieši prístup pri kúpe auta, ale sťažuje sa na starostlivosť o zákazníka práve po kúpe. To, že si môžem auto kúpiť kdekoľvek je jasné. To sa všetci idú posrať aby to predali. Potom potopa.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

blavak
Příspěvky: 2
Registrován: 17 srp 2010 20:02
auto: Toyota RAV4

Re: katastrofalny servis v BA

#9 Příspěvek od blavak » 17 srp 2010 20:14

Moja RAVka mi už pomaly dochádza a obzerám sa po nejakom novom fáre.
Freelander sa mi celkom pozdáva, ale ak mám mať problém s hociakou kravinou, ktorá mi odíde, ďakujem pekne! Ani do tej Stupavy by sa mi nechcelo!
Ono asi bude lepšie niečo lokálnejšie. Z UK je to dosť ďaleko, možno sa potopila loď a tvoj vrchnák ožierajú rybičky na dne Lamanškého kanála .... :cry

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: katastrofalny servis v BA

#10 Příspěvek od Acon » 17 srp 2010 20:57

blavak píše:Moja RAVka mi už pomaly dochádza a obzerám sa po nejakom novom fáre.
Freelander sa mi celkom pozdáva, ale ak mám mať problém s hociakou kravinou, ktorá mi odíde, ďakujem pekne! Ani do tej Stupavy by sa mi nechcelo!
Ono asi bude lepšie niečo lokálnejšie. Z UK je to dosť ďaleko, možno sa potopila loď a tvoj vrchnák ožierajú rybičky na dne Lamanškého kanála .... :cry
LR nie je pre každého. Japonec je taký suchár, no väčšinou slúži k spokojnosti. Ale mňa zatial neoslovil žiadny. O RVKe jedna moja kamoška hovorí, že je to offroad pre baby. Sorry, nič osobné, len tlmočím. Ak si kúpiš LR a staneš sa členom tejto komunity, pochopíš, že LR nie je auto. Je to životný štýl. Niečo ako HarleyDavison. Tiež je milión lepších motoriek, ale Harley je Harley tako ako LR je LR
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
ROMOMAN
Příspěvky: 210
Registrován: 16 lis 2009 13:46
tel.: 0907081468
auto: Momentálne bez...ale
Bydliště: MARTIN ,SR

Re: katastrofalny servis v BA

#11 Příspěvek od ROMOMAN » 17 srp 2010 21:20

TAK TO SI ACON VYSTIHOL :yes :clap :yes :clap :yes :clap
Bolo P38 4.6 HSE+LPG a P38 4.6 LPG Autobiography....momentálne bez miláčika

Uživatelský avatar
ROMOMAN
Příspěvky: 210
Registrován: 16 lis 2009 13:46
tel.: 0907081468
auto: Momentálne bez...ale
Bydliště: MARTIN ,SR

Re: katastrofalny servis v BA

#12 Příspěvek od ROMOMAN » 17 srp 2010 21:40

SKBA ZA TO TO AUTÁ NEMOŽU ....ALE ĽUDIA.TAKÝCH SERVISOV JE MYSLÍM NA SLOVENSKU URČITE VIAC A PRETO SI TREBA VÁŽIŤ TÝCH ,KTORÝ NEMAJÚ NA DRAHÉ VYBAVENIA A REKLAMU,ALE ICH PRÁCA HOVORÍ SAMA ZA SEBA....POUŽÍVAJÚ HLAVU A PRI LR AJ SRDCE .INAK TO NEJDE.BLAVA JE BLAVA.
Bolo P38 4.6 HSE+LPG a P38 4.6 LPG Autobiography....momentálne bez miláčika

Uživatelský avatar
hrabe
Příspěvky: 612
Registrován: 10 říj 2009 18:35
tel.: 00421903849869
auto: LR Discovery Td5
Bydliště: Púchov
Kontaktovat uživatele:

Re: katastrofalny servis v BA

#13 Příspěvek od hrabe » 17 srp 2010 22:42

Možná by stálo za to, udělat mapu soukromých servisů v CZ a v SK. Hodí se to hlavně při delších
cestách a mám skušenost že soukromník tě nikdy nepošle do p....e.

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: katastrofalny servis v BA

#14 Příspěvek od Acon » 18 srp 2010 10:16

mnoho sa dá nájsť TU. Je to pokope a každý tam má kontakt. Samozrejme by bolo fajn doplniť do jedného vlákna servisy, ktoré tu nie sú aktívne. Hlavne ide o šikovných a ochotných jednotlivcov, ktorí LR nevlastnia tak tu ani nepôsobia.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Geronimo
Příspěvky: 14
Registrován: 18 srp 2010 09:55
tel.: 0917422724
auto: freelander 1

Re: katastrofalny servis v BA

#15 Příspěvek od Geronimo » 18 srp 2010 19:54

Mám ešte aj renault laguna.v značkovom servise som bol na prehliadku po 150 tisíc km.vymieňali mi aj olej, len mi tam zabudli ten nový naliať a tak som jazdil na necelom litri starého oleja štyri mesiace, kým mi v zákrute, kde som sa vyhýbal prekážke nezasvietila kontrolka.ked som preveroval prečo, tak som zistil, že mám olej akurát 2 cm pod značkou min. a krásne čierny.hlavne, že pri servisných slúžbách nemôžem byť.už servisom neverím.ale vždy je to len o ľuďoch a prístupe.nájdu sa však aj výnimky.

Uživatelský avatar
popeye
Příspěvky: 138
Registrován: 15 srp 2010 10:09
auto: freelander 2

Re: katastrofalny servis v BA

#16 Příspěvek od popeye » 18 srp 2010 21:13

to hroza!radsej objednat z GB.pride to ovela skor.vcera som si objednal stredovu opierku (free 2)a do soboty je tu.ach to slovensko.takze zivotny styl - uz teraz manzelka rozprava o LR evoque este ho ani nepredavaju a ani sme nezaplatily prvu splatku za FREE2!!! odporucam to anglicko s ND a vpohode sa da platit aj cez pay pal.

blavak
Příspěvky: 2
Registrován: 17 srp 2010 20:02
auto: Toyota RAV4

Re: katastrofalny servis v BA

#17 Příspěvek od blavak » 18 srp 2010 22:19

Acon píše:LR nie je pre každého. Japonec je taký suchár, no väčšinou slúži k spokojnosti. Ale mňa zatial neoslovil žiadny. O RVKe jedna moja kamoška hovorí, že je to offroad pre baby. Sorry, nič osobné, len tlmočím. Ak si kúpiš LR a staneš sa členom tejto komunity, pochopíš, že LR nie je auto. Je to životný štýl. Niečo ako HarleyDavison. Tiež je milión lepších motoriek, ale Harley je Harley tako ako LR je LR
Ja zmýšlam skôr prakticky, preto asi naozaj nikdy nebudem patriť do takejto komunity. LR určite robí autá vysokej úrovne, ale ak má byť súčasťou môjho "životného štýlu" dvojmesačná jazda bez vrchnáka v nádrži, ako sa to stalo tomu chudákovi z hora, tak ďakujem pekne! Možno je to len náhoda, že naďabil na debila v servise, ale možno je problém aj ten, že je Slovensko príliš malý trh na LR. Lebo ak má byť problém zohnať každú blbosť, tak je to auto len pre "fanatikov".
Mňa by zaujímalo, či by napríklad taký servis hoci aj vo Viedni, nebol za lacnejšie, ako v rodnej BA. Práca by bola možno drahšia, ale možno by tak neo..bávali a vyšlo by to za jedno?

Uživatelský avatar
visby
Příspěvky: 2584
Registrován: 07 dub 2009 11:35
auto: Disco 2
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: katastrofalny servis v BA

#18 Příspěvek od visby » 18 srp 2010 23:10

blavak píše:Mňa by zaujímalo, či by napríklad taký servis hoci aj vo Viedni, nebol za lacnejšie, ako v rodnej BA. Práca by bola možno drahšia, ale možno by tak neo..bávali a vyšlo by to za jedno?
zase take zle to nie je. landrover parts v stupave funguje dobre, mna zatial najviac nastvali polhodinovym cakanim na diely, co je v porovnani s mojimi skusenostami s autorizovanymi servismi fordu alebo renaultu uplne super.

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: katastrofalny servis v BA

#19 Příspěvek od Acon » 19 srp 2010 08:15

blavak píše:
Ja zmýšlam skôr prakticky, preto asi naozaj nikdy nebudem patriť do takejto komunity. LR určite robí autá vysokej úrovne, ale ak má byť súčasťou môjho "životného štýlu" dvojmesačná jazda bez vrchnáka v nádrži, ako sa to stalo tomu chudákovi z hora
Nikdy sa Ti nestalo, že si v obchode, kde si to čakal, nedostal čo si potreboval? Je úplne jedno, či to bola súčiastka na auto, alebo mikroténový sáčok. Nech mám akékoľvek auto u autorizovaných dealeroch nenakupujem z princípu. Majú zlodejskú obchodnú politiku. Je X alternatív kde sa dajú diely kúpiť alebo opraviť auto. Autorizované servisy slúžia len na vyškolenie mechanikov. Každý aspoň priemerne dobrý mechanik tam získa skúsenosti a ide robiť buď von alebo do vlastnej garáže. Zotrvávajú tam len tí čo by sa na voľnej nohe neuživili vďaka "vysokej" kvalite ich práce.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
ROMOMAN
Příspěvky: 210
Registrován: 16 lis 2009 13:46
tel.: 0907081468
auto: Momentálne bez...ale
Bydliště: MARTIN ,SR

Re: katastrofalny servis v BA

#20 Příspěvek od ROMOMAN » 19 srp 2010 21:16

ACON PÍŠE :Zotrvávajú tam len tí čo by sa na voľnej nohe neuživili vďaka "vysokej" kvalite ich práce.
NO JA BY SOM TO VIDEL TAK 50% NA 50%.NIE VŠETCI AJ KEĎ SÚ ŠIKOVNÝ MAJÚ TIE MOŽNOSTI.JA KEĎ SOM ZAČAL PODNIKAŤ SOM MAL VO VRECKU 50.000SK,ČO PRED ŠTYRMI ROKMI BOLA HODNOTA OJAZDENEJ FAVORITKY.ÚRAD PRÁCE MI POSKYTOL ASI ĎALŠÍCH 48tis....KTORÉ SA MUSELI POUŽIŤ LEN NA VYBAVENIE KANCELÁRIE ALEBO POPLATKOV TÝKAJÚCICH SA MESAČNÝCH ODVODOV.KÚPIL SOM Z TOHO POČÍTAČ /ktorý je nevyhnutný - 30tis.-mimochodom mám ho dodnes/ ,STOL ,STOLIČKU,FOŤÁK.....A BOLO PO NICH.ZA SVOJE SOM KÚPIL PRVÝ TOVAR A ČAKAL NA VRÁTENIE INVESTÍCIE.NEVIEM SI PREDSTAVIŤ,ŽE BY SOM S TOHO MAL VYBAVOVAŤ NÁRADÍM DIELŇU,PLATIT NÁJOM /nie všetci bývame v domoch-Ja som s paneláku/ A ĎALŠÍCH MILIÓN VECÍ CEZ SOFTVÉR ATĎ.ÚVERY NULA.NIK MI HO AKO ZAČÍNAJÚCEMU NECHCEL DAŤ.
DNES V TOM VIDÍM VÝHODU USPORIADANIA ČASU PODĽA SEBA A ŽE MI ZA ZADKOM NESTOJÍ ČLOVEK KTORÝ O MOJEJ PRÁCI NEJ NEMÁ ANI PÁRU A IDE MA CELÝ ČAS IBA BUZEROVAŤ.URČITE NIE FINANČNÚ.MOŽEM VŠAK TÚTO ŽIVOTNÚ SKÚSENOSŤ LEN DOPORUČIŤ.NECH DOPADNE AKOKOĽVEK DONESIE MOŽNOSŤ POZRIEŤ SA NA VECI AJ S DRUHEJ STRANY.ALE S MANŽELKOU SME SPOKOJNÝ.........ASPOŇ JA S ŇOU URČITE :hmm :Pohoda: V TÝCHTO DŇOCH ČAKÁME PRÍRASTOK TAK SA UŽ MOOOOOOC TEŠÍME.
Bolo P38 4.6 HSE+LPG a P38 4.6 LPG Autobiography....momentálne bez miláčika

Odpovědět