smazano na zadost zakladatele konspirační teorie

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dockar
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2011 09:24
auto: RRC 300 TDi
Bydliště: Na kopečku u jeskyně

Re: VOLTE KARLA

#361 Příspěvek od Dockar » 25 led 2013 16:15

OC píše:... zvláště pokud bys náhodou byl zrovna Žid. On ten Otec vlasti taky nebyl zdaleka jen ten fajn chlápek, co ho vysekl Bróďa v Noci na Karlštejně, víme?
První židovské komunity vznikly v Praze jako obchodní osady v pražském podhradí na Újezdě a na Vyšehradě. Tyto osady požívaly jisté míry autonomie, právní ochrana Židů však byla dosud značně nejistá. Během první křížové výpravy bylo židovské obyvatelstvo roku 1096 vydáno napospas drancování, před kterým množství Židů uprchlo do Polska či Uher.[6] Židovské osady pod Vyšehradem a na Újezdě zanikly a židovská čtvrť se přesunula na území dnešního Josefova.
Po křižáckých masakrech si židé uvědomili, že pouhé obchodní smlouvy jim bezpečnost nezajistí, a tak hledali ochranu u samotného panovníka.[7] Postavení židů se stalo ještě více nejisté po Třetím (1179) a Čtvrtém lateránském koncilu (1215), které nařídily segregaci židů od křesťanského obyvatelstva, židům přikázaly nosit zvláštní označení (většinou žluté kolečko nebo žlutý klobouk) a zároveň omezily jejich možnosti obživy, takže mimo ghetto mohli provozovat de facto jen obchod a finančnictví. Napětí mezi židovským a křesťanským obyvatelstvem podněcované církevním antijudaismem se stále zvyšovalo, docházelo k přepadům židů.
Nástup Lucemburků na český trůn přinesl židům v českých zemích větší stabilitu. Ačkoli Karel IV. dovolil říšským městům uspořádat protižidovské pogromy,[16] v samotné Koruně české židy chránil, takže masivní vlna židovských pogromů, která v západní Evropě řádila na přelomu 40. a 50. let 14. století a byla spojena s šířením morové nákazy, se českým zemím až na ojedinělé výjimky vyhnula (pogromy se odehrály ve Znojmě roku 1338, ve Vratislavi roku 1349 a v Chebu roku 1350). Důvody Karlovy ochrany byly především ekonomické, takže ačkoli byli ochráněni před fyzickým napadením, bylo rušení křesťanských dluhů u židů poměrně běžné.[17] Židé se také nezřídka stávali obětmi kriminality a nadále trvala omezení z předcházejících staletí.
Za vlády Václava IV., na počátku jehož vlády žilo v Praze asi 750 židů, kteří měli hřbitov na Novém Městě, se situace zhoršila. Ačkoli Václav byl někdy nazýván „filosemitou“, skutečnost byla taková, že roku 1385 zrušil veškeré dluhy u židovských věřitelů, z nichž mnohé navíc nechal zatknout. Roku 1389 se o velikonocích v nepřítomnosti krále odehrál v Praze velký pogrom, který vylíčil ve své elegii pražský rabín a básník Avigdor Kara a jehož viníci zůstali nepotrestáni.

Takže už víme :mrgreen:
Dočkař momentálně bez Dočky
pily, sekačky, traktůrky servis-prodej les-zahrada.net
Telefon: sedmtřitři sedmsetdvacetjedna dvadvasedm

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: VOLTE KARLA

#362 Příspěvek od pablo.gs » 25 led 2013 16:20

lukes píše:Za psssst? To asi nechápu... Za pssst facku??
"Pssst" není jen tak a musí se umět používat. Nevhodně zvoleným "Pssst" můžeš nadělat hodně škody, například ovlivnit volby. Nikdy nepoužívej "Pssst" ve vztahu k tématům, o kterých se nežertuje. "Pssst" je záludná věc a dá se vyložit různými způsoby. Někde jsem slyšel, že na Mika Tysona dělal před duelem trenér taky "Pssst". Pokud to udělal 2x za sebou, Mike už ukusoval soupeřům i uši. Kdoví, jestli tenkrát Rath na Macka taky neudělal "Psst" :chuckle :chuckle
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

lukes
Příspěvky: 455
Registrován: 14 zář 2010 18:29
auto: defender 110 300tdi
Bydliště: High

Re: VOLTE KARLA

#363 Příspěvek od lukes » 25 led 2013 16:30

pablo.gs píše:
lukes píše:Za psssst? To asi nechápu... Za pssst facku??
"Pssst" není jen tak a musí se umět používat. Nevhodně zvoleným "Pssst" můžeš nadělat hodně škody, například ovlivnit volby. Nikdy nepoužívej "Pssst" ve vztahu k tématům, o kterých se nežertuje. "Pssst" je záludná věc a dá se vyložit různými způsoby. Někde jsem slyšel, že na Mika Tysona dělal před duelem trenér taky "Pssst". Pokud to udělal 2x za sebou, Mike už ukusoval soupeřům i uši. Kdoví, jestli tenkrát Rath na Macka taky neudělal "Psst" :chuckle :chuckle


Tak to potom joooo
...take it easy....

Uživatelský avatar
injaaa
Příspěvky: 972
Registrován: 29 čer 2011 10:06
tel.: 724334303
auto: Def 90, D3
Bydliště: Beroun

Re: VOLTE KARLA

#364 Příspěvek od injaaa » 25 led 2013 19:12

lukes píše:
"Pssst" není jen tak a musí se umět používat. Nevhodně zvoleným "Pssst" můžeš nadělat hodně škody, například ovlivnit volby. Nikdy nepoužívej "Pssst" ve vztahu k tématům, o kterých se nežertuje. "Pssst" je záludná věc a dá se vyložit různými způsoby. Někde jsem slyšel, že na Mika Tysona dělal před duelem trenér taky "Pssst". Pokud to udělal 2x za sebou, Mike už ukusoval soupeřům i uši. Kdoví, jestli tenkrát Rath na Macka taky neudělal "Psst" :chuckle :chuckle



Tak to potom joooo
Bohužel ve vašich odborných rozborech chybí ten základní a to je, že "Pssst ty tam" je z hlediska češtiny pořád jen rozkazovací způsob, což je pro mě od nějakého anonymního kecálka prostě nepřijatelné a rozhodně ne na místě. Proto navrhovaný a naprosto adekvátní výchovný prostředek.

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3570
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLIL JSEM KARLA

#365 Příspěvek od VencaZE » 25 led 2013 22:17

Jak jsem řekl, tak jsem udělal. A teď děj se vůle vyšší. Ještě se nám bude po Klausovi stýskat.
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLIL JSEM KARLA

#366 Příspěvek od eliott » 26 led 2013 08:41

Tak vám nevím, jestli ten Karel je dobrá volba, narazil jsem na nějaké články, jeden odkaz přikládám, a náhodou jsem se potkal se známým, který pracoval od roku 1990 v Rakousku a potvrdil mi, že ani rakušáci ho jako charakterního člověka nevnímají, právě naopak...

http://www.ac24.cz/blogy/152-hrichy-kar ... arzenberga" onclick="window.open(this.href);return false;

Takže se mi obraz Karla jako prima prezidenta zhroutil jako domeček z karet a musím hodně zvažovat, jestli jít volit, protože představa Zemana na hradě je děsivá, ale zase nepředpokládám, že by nadělal tolik škody jako kníže. Že bude dělat ostudu je asi v tomto případě záležitost až druhořadá.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

KDB
Příspěvky: 458
Registrován: 27 říj 2009 20:25
tel.: 725722563
auto: P38 4,6
Bydliště: Křivoklátsko

Re: VOLIL JSEM KARLA

#367 Příspěvek od KDB » 26 led 2013 09:35

Ani jeden nejsou bez poskvrny....
Osobně to vidím nějak takhle :
http://neviditelnypes.lidovky.cz/dva-sv ... cirkus_nef" onclick="window.open(this.href);return false;

A Zeman je rozhodně větším příznivcem regulací..

Uživatelský avatar
Stavros
Příspěvky: 2627
Registrován: 25 říj 2006 08:42
tel.: 603145905
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLIL JSEM KARLA

#368 Příspěvek od Stavros » 26 led 2013 10:03

Ono je to tedy castecne jedno, ale nechapu to davovy silenstvi spojeny s tim Karlem S., kazdej o tom vite kulovy jakej je to vykuk. Vsechno je to otazka mocnych skupin kolem obou kandidatu a vse se toci okolo penez.
Doprava zboží a doplňků z a do Evropy - http://www.complexcargo.cz
tel:603145905
complexcargo@razdva.cz

Uživatelský avatar
Radek D3
Příspěvky: 539
Registrován: 04 úno 2007 20:30
tel.: 603427700
auto: LR Discovery 3
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLIL JSEM KARLA

#369 Příspěvek od Radek D3 » 26 led 2013 16:12

Volil jsem Karla v prvním i druhém kole. Zeman je pro mně prostě nepřijatelný.
Dnes vytáhnu to nejlepší víno z archívu co mám a vypiju ho. Přestože kníže prohrál je pro mě vítěz!!!
Člověk musí celý život bojovat, a jsem na to vždy připraven!!!
Porážku je těžké přijmout,ale je součásti nás a je třeba se s ní poučit a postupně se po ní vyšplhat nahoru.
Není to konec světa, ale demokratická volba- buďme za ní rádi, není to tak dávno kdy jsme nemohli jít volit nokoho jiného než rudé vrahy!
Jsem rád že poměr sil není 10% na 90%.
Radek

omar
Příspěvky: 2719
Registrován: 15 črc 2008 21:30
tel.: 736769704
auto: Discovery TD5,F2
Bydliště: kousek od Nového Jičína

Re: VOLIL JSEM KARLA

#370 Příspěvek od omar » 26 led 2013 16:22

Dnešní den se směle zařadí mezi 25.unora 1948 a 21.srpna 1968

Uživatelský avatar
kryten
Příspěvky: 1874
Registrován: 11 kvě 2007 17:33
tel.: +420606042322

Re: VOLIL JSEM KARLA

#371 Příspěvek od kryten » 26 led 2013 16:23

I já jsem Karla podpořil.Je mi smutno jak to dopadlo.
Ta kreatura Zeman je pro mne naprosto nepřijatelná a je mi z něj špatně :Ale fuuj:
Jsem rád že si Karel do poslední chvíle zachoval dekorum a netahal na soupeře žádnou špínu.To se bohužel nedá říci o Zemanovi,přes jeho sliby se choval stejně jako lidi,jakými se obklopuje-bývalí estébáci,komouši a ostatní lůza,fuj...
No,co si národ vybral...
k.

lukes
Příspěvky: 455
Registrován: 14 zář 2010 18:29
auto: defender 110 300tdi
Bydliště: High

Re: VOLIL JSEM KARLA

#372 Příspěvek od lukes » 26 led 2013 17:07

Radek D3 píše:Volil jsem Karla v prvním i druhém kole. Zeman je pro mně prostě nepřijatelný.
Dnes vytáhnu to nejlepší víno z archívu co mám a vypiju ho. Přestože kníže prohrál je pro mě vítěz!!!
Člověk musí celý život bojovat, a jsem na to vždy připraven!!!
Porážku je těžké přijmout,ale je součásti nás a je třeba se s ní poučit a postupně se po ní vyšplhat nahoru.
Není to konec světa, ale demokratická volba- buďme za ní rádi, není to tak dávno kdy jsme nemohli jít volit nokoho jiného než rudé vrahy!
Jsem rád že poměr sil není 10% na 90%.
Radek

O síly (zřejmě myslíš levice a pravice) tady nejde...
...take it easy....

lukes
Příspěvky: 455
Registrován: 14 zář 2010 18:29
auto: defender 110 300tdi
Bydliště: High

Re: VOLIL JSEM KARLA

#373 Příspěvek od lukes » 26 led 2013 17:08

omar píše:Dnešní den se směle zařadí mezi 25.unora 1948 a 21.srpna 1968
Neblázněte....
...take it easy....

Uživatelský avatar
Radek D3
Příspěvky: 539
Registrován: 04 úno 2007 20:30
tel.: 603427700
auto: LR Discovery 3
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLIL JSEM KARLA

#374 Příspěvek od Radek D3 » 26 led 2013 17:26

lukes píše:
Radek D3 píše:Volil jsem Karla v prvním i druhém kole. Zeman je pro mně prostě nepřijatelný.
Dnes vytáhnu to nejlepší víno z archívu co mám a vypiju ho. Přestože kníže prohrál je pro mě vítěz!!!
Člověk musí celý život bojovat, a jsem na to vždy připraven!!!
Porážku je těžké přijmout,ale je součásti nás a je třeba se s ní poučit a postupně se po ní vyšplhat nahoru.
Není to konec světa, ale demokratická volba- buďme za ní rádi, není to tak dávno kdy jsme nemohli jít volit nokoho jiného než rudé vrahy!
Jsem rád že poměr sil není 10% na 90%.
Radek

O síly (zřejmě myslíš levice a pravice) tady nejde...
Ne jen o to, že není mezi kandidáty moc propastný rozdíl. Jsem pravicově smýšlející člověk.

lukes
Příspěvky: 455
Registrován: 14 zář 2010 18:29
auto: defender 110 300tdi
Bydliště: High

Re: VOLIL JSEM KARLA

#375 Příspěvek od lukes » 26 led 2013 17:45

O síly (zřejmě myslíš levice a pravice) tady nejde...[/quote]


Ne jen o to, že není mezi kandidáty moc propastný rozdíl. Jsem pravicově smýšlející člověk.[/quote]

Jo tak to jo... To já taky....nicméně v tuto volbu jsem radši za zemana... Vilit jsem nebyl protože jsem nemohl s čistým svědomím dát hlas ani jednomu... Nebyl jsem poprvé v životě...
...take it easy....

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: VOLIL JSEM KARLA

#376 Příspěvek od Safraporte » 26 led 2013 17:57

Tak takhle vypadaly volby v naší ,,rudé" vesnici, kde pravidelně 60% voličů volí KSČM. Ale což, byly to volby demokratické a buďme za tu možnost rádi.
http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal ... a137cd12ac" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Johny R
Příspěvky: 1138
Registrován: 20 říj 2010 20:41
tel.: 730622097
auto: Defík 90 300Tdi
Bydliště: Ostrava

Re: VOLIL JSEM KARLA

#377 Příspěvek od Johny R » 26 led 2013 18:22

Tak v naší obci 58:42 pro Milouše! Dalších pět let bez prezidenta :hmm: !
Naposledy upravil(a) Johny R dne 27 led 2013 07:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: VOLIL JSEM KARLA

#378 Příspěvek od pablo.gs » 26 led 2013 18:27

lukes píše:Jo tak to jo... To já taky....nicméně v tuto volbu jsem radši za zemana....
Já taky. Pokud mám na výběr mezi dvěma levičákama, tak si raději vyberu čitelnýho Socana, než nepředvídatelnýho ultralevicového snílka. Nic není vzdálenější pravdě, než tvrzení, že K.Schwarzenberg byl pravicový kandidát.
Než prezidenta který schvaluje Fiskální a bankovní unii, ACTA a podobné EU zhovadilosti, neustále ho slyším bojovat za "práva" Muslimů, Cikánů a buzerantů, ale už nikoli Čechů - čili přesvědčeného multikulturalistu a navíc národního sebemrskače... to už fakt radši Zemana, který tyto věci nepodporuje a otevřeně dává najevo odpor k multikulti pošukům a ekoteroristům.
Nouzová volba, když už nekandidoval J.Kubera, kterýho bych tam viděl nejradši hned po M.Thatcherové nebo R.Reaganovi.
Ale kdyby vyhrál kníže, neposeru se a nebudu hysterčit, jak někteří v příspěvcích nahoře.
Naposledy upravil(a) pablo.gs dne 26 led 2013 18:30, celkem upraveno 1 x.
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

Uživatelský avatar
sonorek
Příspěvky: 232
Registrován: 21 bře 2012 11:56
auto: FreeLander 2.0 TD4

Re: VOLIL JSEM KARLA

#379 Příspěvek od sonorek » 26 led 2013 18:28

omar píše:Dnešní den se směle zařadí mezi 25.unora 1948 a 21.srpna 1968
Hóši, tohle už je k smíchu. Dej si pívo a buď chlap :wink: Nevyhrál tvůj kandidát, no a co. Můj taky ne. Můj vypadl už v prvním kole. A neblázním.
Nechápu, jak na sebe dokáží být lidé zlí a urážet se kvůli takové píčovině. A k parlamentním volbám nepůjdou :twisted:

Uživatelský avatar
Franta D1
Příspěvky: 1283
Registrován: 22 lis 2012 21:43
tel.: 731585433
auto: Disco 1 3.5 V8i

Re: VOLIL JSEM KARLA

#380 Příspěvek od Franta D1 » 26 led 2013 18:45

Ono je jedno kdo je tam. Státní kasa je prázdná, takže možná by byl nejlepší Kaprfield a nebo svatej Petr.
Nejlepší je výrok Vency o pravdě a lásce..., když dal milost svým kámošům. :Ja blb: Všem nám plive do úsměvu už od dob vypráskaný kuponový privatizace až k jeho odchodu. :moon

Zamčeno