Elektrické ovládání oken

D, TD, TDI, TD5
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mr-tomas
Příspěvky: 2458
Registrován: 10 čer 2012 23:45
auto: Def 110 300Tdi
Bydliště: Praha 10

Elektrické ovládání oken

#1 Příspěvek od mr-tomas » 22 úno 2013 11:38

Řešil někdo dodatečnou montáž elektricky ovládaných oken? Respektive domontáž nějakého uni ovládání, né originálu. Ten nechci z důvodu nemožnosti zachovat nouzovou kličku. Docela mě točí hledat kličku u kotníků. :roll:
Deformační zóna Defendera je vozidlo stojící před ním.

Uživatelský avatar
DEFIKPV
Příspěvky: 124
Registrován: 11 zář 2009 10:51
tel.: 774815245
auto: jasný že Defík
Bydliště: Prostějov...někdy Kralice n/H
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické ovládání oken

#2 Příspěvek od DEFIKPV » 22 úno 2013 12:15

mr-tomas píše:Řešil někdo dodatečnou montáž elektricky ovládaných oken? Respektive domontáž nějakého uni ovládání, né originálu. Ten nechci z důvodu nemožnosti zachovat nouzovou kličku. Docela mě točí hledat kličku u kotníků. :roll:
:Pohoda:

Máme dodělávané - svépomocí, koupili jsem UNI sadu z Levne alarmy. cz na přední okna - to nejlevnější :). Jen se jednou přetrhnul ten řetízek co je v bovdenu, ale v pohodě nám to vyměnily. Jsou tam i záslepky, které se dají krásně "vycvaknout" a když odejde elektrika tak je k tomu originál klíč na zavření :)

Akorát to tam je vcelku práce dostat, prali jsme se s místem. Bovden jsme museli skřížit (nijak mu to nevadí) Nejvíc práce byla upevnit motorky. Mám to nafocený, ale nevím kde.. asi ztraceno....

Máme to na Defíkovi už pěknou dobu.... cca 2 roky a pouze problém s tím přetrhlým bovdenem a jednou nám to spálilo pojistku. Dala se tam o pár ampérek silnější než origo a funguje pořád suprově :) :mrgreen:

Koupily jsme myslím TOTO:: http://levnealarmy.cz/eshop/elektricke- ... 810-2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

(upraveno)
již prodaný do města Aš :-( - LR Defender TD5 110 r.v. 2000 jako pracovní auto :)(menší opravy, stále to jde :) )

Uživatelský avatar
mr-tomas
Příspěvky: 2458
Registrován: 10 čer 2012 23:45
auto: Def 110 300Tdi
Bydliště: Praha 10

Re: Elektrické ovládání oken

#3 Příspěvek od mr-tomas » 22 úno 2013 14:01

Super, tohle přesně jsem potřeboval slyšet. Ty fotky by opravdu bodly, abych si udělal představu co mě čeká. :yes :yes :yes
Deformační zóna Defendera je vozidlo stojící před ním.

Uživatelský avatar
DEFIKPV
Příspěvky: 124
Registrován: 11 zář 2009 10:51
tel.: 774815245
auto: jasný že Defík
Bydliště: Prostějov...někdy Kralice n/H
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrické ovládání oken

#4 Příspěvek od DEFIKPV » 22 úno 2013 15:25

mr-tomas píše:Super, tohle přesně jsem potřeboval slyšet. Ty fotky by opravdu bodly, abych si udělal představu co mě čeká. :yes :yes :yes

Zkoušel jsem hledat.. skouknu ještě doma.. zatím jsem nenašel :Ja blb: nemám vůbec fotky z oprav.. :Ja blb:
již prodaný do města Aš :-( - LR Defender TD5 110 r.v. 2000 jako pracovní auto :)(menší opravy, stále to jde :) )

Odpovědět