Disco 3 - vzduchové pérování - pomoc !!!!!!!!!!

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
discover
Příspěvky: 908
Registrován: 05 pro 2006 11:24
auto: LR D4
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Disco 3 - vzduchové pérování - pomoc !!!!!!!!!!

#1 Příspěvek od discover » 13 srp 2015 08:37

Včera mi v servisu měnili přední čepy, měchy a tlumiče, všechno v pořádku, dojel jsem domů a jako i jindy, zaparkoval v poloze dolů. Dnes ráno normálně nastartuju a auto se nechce zvednout, jen zadek a toliko do polohy normál, předek sedí skoro nadoraz a nereaguje na přepínač, zadek jen při opakovaném stlačení páčky TR a jen o jednu polohu normal a dolů a naopak. Zkoušel jsem opakovaně startovat, dokonce jsem odpojil na chvilku baterku, bohužel beze změny. Volal jsem do servisu, tak mi nemohou pomoci, leda bych to přivezl na diagnostiku. Představa, že pojedu okreskama 30-kilometrovou rychlostí po trase 70 km, protože na dálnici takhle nesmím, je šílená. Uměl by mi někdo pomoci, stalo se to někomu? Poraďte prosím.

Uživatelský avatar
evo828
Příspěvky: 364
Registrován: 02 úno 2009 14:11
tel.: ifoon
auto: mam
Bydliště: Bratislava

Re: Disco 3 - vzduchové pérování - pomoc !!!!!!!!!!

#2 Příspěvek od evo828 » 13 srp 2015 10:23

Nesvieti kontrolka podvozku?
Skus predku pomoct dvihakom - nehraj sa s tym dlho, lebo sa prehreje kompresor a potom to chvilu nepojde.
Diagnostika na LR: diagnostika, aktivacie pridavnych funkcii, upravy konfiguracie auta
http://www.landroverforum.cz/forum/view ... =12&t=8896

discover
Příspěvky: 908
Registrován: 05 pro 2006 11:24
auto: LR D4
Bydliště: Příbramsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Disco 3 - vzduchové pérování

#3 Příspěvek od discover » 13 srp 2015 10:40

evo828,
po zkušenost při výměně pneu, kdy celé auto sedne, jsem jel do pneuservisu. Šikovný chlapík, se zájmem problém řešit, hned vlezl pod vůz, kontroloval měchy a našel nedotlačené hadičky, zastrčil je kousek dál a auto začlo normálně reagovat. Takže problem vyřešen. Díky za účast. St

Odpovědět