Prepis P38 - cislo na rame

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
*Mio*
Příspěvky: 17
Registrován: 29 dub 2011 08:41
auto: HSE Autobiography

Prepis P38 - cislo na rame

#1 Příspěvek od *Mio* » 29 dub 2011 08:57

Ahojte, tak sa medzi vami vitam.
Za posledneho pol roka bez registracie som precital vsetko co sa dalo na tomto fore ohladom mojho favorita na 2.auto do rodiny a konecne som si urobil radost (oficialne som ho kupil manzelke :lol: myslim, ze nie som jediny, vsak)

Od stredy mi na dvore parkuje RR P38 4.6 Autobiography (r.v.98) :mrgreen:

V pondelok idem na prepis a kedze prirucku k autu mi majitel doda niekedy buduci tyzden, mam otazku : kde je cislo? Nasiel som len pred vodicom za sklom ale predchadzajuci off road som mal problem prihlasit, lebo policajt nenasiel na rame cislo :?
Rad by som sa vyhol podobnemu maleru, viete mi poradit (viem, stupidna otazka)? (vyhladavanie naslo len temu na Classica)

Inak auto je v stave A* (ja viem, je to len prechodny stav :wink: ) , vsetko funguje bez najmensich problemov (nikdy nebolo v terene, ide o lestenku - interier nema ani jeden skrabanec, minimalne znamky opotrebenia, dokonca tlacidla na volante su absolutne neosuchane).

Foto dodam do prislusnej sekcie, ked ma prejde lenivost, navoskujem a nafotim ho :)

Uživatelský avatar
ssang
Příspěvky: 921
Registrován: 06 zář 2009 00:42
tel.: 733149044
auto: jen vzpomínky na LR
Bydliště: nad Prahou i v Praze

Re: Prepis P38 - cislo na rame

#2 Příspěvek od ssang » 29 dub 2011 09:03

Blahopřeji k prima káře a hlavně ať slouží bez velkých problémů.
To číslo bývá na rámu za pravým předním kolem.
Skutečně známou osobností se stáváme, když Word přestane naše příjmení podtrhávat červeně.
http://www.remax-czech.cz/reality/re-ma ... av-bursik/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
*Mio*
Příspěvky: 17
Registrován: 29 dub 2011 08:41
auto: HSE Autobiography

Re: Prepis P38 - cislo na rame

#3 Příspěvek od *Mio* » 29 dub 2011 09:11

ssang píše:Blahopřeji k prima káře a hlavně ať slouží bez velkých problémů.
To číslo bývá na rámu za pravým předním kolem.
diky, dufam, ze sa tu dobre zabyvam ;)

btw, mal si Ssanga? Moj predchadzajuci fun car bol Rexton :Sorry: bozie auto do terenu, nenarocne, za 3 roky sa nic neposralo, az kym som ho na poladovici neoprel do zvodidiel, mostu a stromu...

Uživatelský avatar
ssang
Příspěvky: 921
Registrován: 06 zář 2009 00:42
tel.: 733149044
auto: jen vzpomínky na LR
Bydliště: nad Prahou i v Praze

Re: Prepis P38 - cislo na rame

#4 Příspěvek od ssang » 29 dub 2011 09:28

*Mio* píše:
ssang píše:Blahopřeji k prima káře a hlavně ať slouží bez velkých problémů.
To číslo bývá na rámu za pravým předním kolem.
diky, dufam, ze sa tu dobre zabyvam ;)

btw, mal si Ssanga? Moj predchadzajuci fun car bol Rexton :Sorry: bozie auto do terenu, nenarocne, za 3 roky sa nic neposralo, az kym som ho na poladovici neoprel do zvodidiel, mostu a stromu...
Přesně tak, Ssanga jsem vlastnil pár let a byla to ve své době slušná kára. Byl i spolehlivý, pohodlný a spotřeba taky dobrá. Jediné co mi vadilo bylo to, že se nedalo dát do kufru moc nákladu, protože pak svítil do nebe. O REXTONOVI jsem taky nějaký čas vážně uvažoval. Teď mám LRy a opět jsem spokojen a ještě je to s nimi občas adrenalinek. Třeba dnes po šesti dnech stání jedné z P 38ček totálně vybitá baterka, tak přišly na řadu startovací kabely, které už jsou pernamentní součástí auta :chuckle .
Skutečně známou osobností se stáváme, když Word přestane naše příjmení podtrhávat červeně.
http://www.remax-czech.cz/reality/re-ma ... av-bursik/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět