Classic meets...3

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
káfič
Příspěvky: 158
Registrován: 24 zář 2012 15:56
auto: renčrouvr klasik 3.9

Re: Classic meets...3

#41 Příspěvek od káfič » 17 říj 2012 13:37

Tak jsem si dneska bloknul pokoj v tom mlejně. Měli poslední tak doufam že tam bude i někdo s klasikem :wink: Jináč doufam že mě tam ten peklostroj doveze a hlavně že stihnu tu desátou (beru mládě kerý hnípe do sedmi + pani kerá se balí sto let) dyštak volam a někde vás naženu :wink: :beer

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3302
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#42 Příspěvek od Luboš M. » 17 říj 2012 14:28

Momentálně bych také mohl.......mám čím, bohužel nemám kdy:-((( V sobotu máme oslavu, tak musím sekat dobrotu.
Jel bych hned......
Přílohy
m.jpg
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2816
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#43 Příspěvek od Mirko » 17 říj 2012 16:14

@ Luboš: To je škoda, možná by se na srazu našel zájemce :mrk

@ kafič: Rezervace v mlýně jsem v pondělí po telefonátu vedoucí pustil, jelikož se zatím nikdo nehlásil a Veronika mohla až na jeden pokoj vše obsadit. Jsem rád, že ti to ještě klaplo.

@ Dočkař: Co se tvému Rangovi stalo? Škoda tvé neúčasti, minule jsme ani nestihli moc pohovořit.

Já jsem zrovna o víkendu ulovil nějakou chřipku a doufám, že se do soboty dám do kupy. :ne

Uživatelský avatar
Dockar
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2011 09:24
auto: RRC 300 TDi
Bydliště: Na kopečku u jeskyně

Re: Classic meets...3

#44 Příspěvek od Dockar » 17 říj 2012 18:48

S největší pravděpodobností povolily šrouby a zkroutila se hlava. Ještě je pořád šance, že bude v pátek na autě, ale den ode dne je ta možnost menší :shake
Dočkař momentálně bez Dočky
pily, sekačky, traktůrky servis-prodej les-zahrada.net
Telefon: sedmtřitři sedmsetdvacetjedna dvadvasedm

Uživatelský avatar
defikr
Příspěvky: 23
Registrován: 02 čer 2009 21:17
auto: SIIA,RRC,D110,DIII
Bydliště: Zlín

Re: Classic meets...3

#45 Příspěvek od defikr » 18 říj 2012 08:07

Mirko, já to budu muset skrečovat - rozpadl se mi spojkový válec. A jelikož nemám zrovna po ruce náhradní, tak ten můj "bělouš" je momentálně nepohyblivej. Stodesítku na trať nepustíš a já se nerad vozím v cizích autech. Takže příští rok se uvidíme (dám si připomínku do kalendáře). Užijte si to !!!

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2816
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#46 Příspěvek od Mirko » 18 říj 2012 15:38

Ahoj Petře, další pacient, škoda. Nějaké úmrtnosti při srazech LR se bohužel nelze vyhnout :mrk Co dělá tvůj projekt 2-door?
Naštěstí se tady v okolí Brna podařilo v tomto týdnu tři Range s menšími či většími poruchami zprovoznit. V seznamu se s nimi počítalo.
Jelikož od Rakušáků a Němců již nemám žádný feedback (vypnuli na celý říjen německý forum) a pokoje v mlýně neobsadili, tak dnes počítám cca. 18 RRC.

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2816
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#47 Příspěvek od Mirko » 18 říj 2012 17:19

Ještě nějaké organizační pokyny k průběhu srazu:

a) restaurace zámecké panství je NAPROTI vstupu do lysického zámku na ulici Zámecká. Budu na místě od cca. 9:30 hodin
b) RRC vjedou (nacouvou) na dvůr hospody do naplnění, ostatní LR budou parkovat "venku" na ulici Zámecká a přilehlých parkovištích.
c) hospoda bude otevřená již před 10:00 hodin. Bude nachystaná polévka, sandwiche, čaj a kafé formou rautu.
d) vezměte si termosky, snad bude dost nápojů, abychom je mohli na místě ještě doplnit.
e) Na zámku má proběhnout v 11.30 svatební obřad, prosím zde o ohleduplné zacházení vůči svatebčanům a jejich vozidlům
f) Vyrazit do terénu bych chtěl kolem 11:30 na první místo focení.
g) před odjezdem rozdám mapku trasy. Poslouží pro orientaci a vysvětlím na ní, kde se bude stavět a kudy povedou objížďky.
h) 1. místo focení: Do řady na focení (za horizont) pojedou jen RRC, ostatní prosím zůstanou stát za Defendrem mého otce. RRC se seřadí těsně vedle sebe
i) na samotné vyjížďce budou relativně pravidelné zastávky, takže kuřáci, dětí, psy a prostatici by neměli trpět.
j) Při zastávce na rozhledně bude otevřené občerstvení, snad už nám to letos nezhatí mlha a můžeme se tam chvíli zdržet.
k) Pískový lom je letos vhodnější k ježdění a na vyřádění slouží letos trať zářijového offroadmarathonu, nepojedeme již na "hitlerovku". Prosím všechny o ohleduplné ježdění, aby zde nedošlo ke kolizím nebo pádům.
l) při návratu zaparkujeme vozy tak jak ráno: RRC na dvůr a ostatní na ulici.

Už se nám to hodně blíží, těším se na Vás a snad se vše podaří a bude se vám to líbit.
Mirko

Uživatelský avatar
defikr
Příspěvky: 23
Registrován: 02 čer 2009 21:17
auto: SIIA,RRC,D110,DIII
Bydliště: Zlín

Re: Classic meets...3

#48 Příspěvek od defikr » 18 říj 2012 20:39

Mirko, dvoudveřák je pořád v "atomizované " podobě - nebyl čas. Manželka mi nedala šanci, musel jsem dodělat chalupu. Takže jsem tak akorát stíhal udržovat ty moje miláčky v provozuschopném stavu. Teda na čtyřdveřáku (bělouš) jsem konečně dodělal celý podvozek, tak se to pěkně zvedlo a ztuhlo, dokonce i palivové čerpadlo už funguje - a nakonec se mnou vydrbe spoka.

Uživatelský avatar
moon13
Příspěvky: 2478
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: Classic meets...3

#49 Příspěvek od moon13 » 19 říj 2012 09:21

defikr píše:Mirko, dvoudveřák je pořád v "atomizované " podobě - nebyl čas. Manželka mi nedala šanci, musel jsem dodělat chalupu. Takže jsem tak akorát stíhal udržovat ty moje miláčky v provozuschopném stavu. Teda na čtyřdveřáku (bělouš) jsem konečně dodělal celý podvozek, tak se to pěkně zvedlo a ztuhlo, dokonce i palivové čerpadlo už funguje - a nakonec se mnou vydrbe spoka.
Kdyby se stalo nějaké překvapení a musel jsi "atomizovaného" Range prodat, tak mi dej vědět :wink:
Třeba se o něj postarám. Pokud ne tak, tak si ještě musím cca. 18 měsíců počkat.
Ex: Free II 2,2 TD4, Disco II 4,0 V8, Disco III 2,7 TDV6

Uživatelský avatar
wilt
Příspěvky: 133
Registrován: 24 úno 2010 12:40
auto: RRClassic LSE
Bydliště: v létě v Dobrovízi, přes zimu v Amazonii
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#50 Příspěvek od wilt » 21 říj 2012 15:45

Ještě jednou díky všem a hlavně Mirkovi. Organizace, počasí, kulturní vložka i pohoštění na jedničku s hvězdičkou. Večer se nechtělo jít spát a ráno se nechtělo vstávat. Rovnou se hlasíme na příští ročník.
Přílohy
PA200732.JPG
PA200718.JPG
PA200714.JPG
They hung a sign up in our town "If you live it up, you won't live it down"

Uživatelský avatar
teslo
Příspěvky: 2656
Registrován: 25 led 2007 08:44
Bydliště: Bratislava

Re: Classic meets...3

#51 Příspěvek od teslo » 22 říj 2012 11:31

Pekna fotka flotily...Mrzi ma, ze sme sa nemohli zucastnit.
Range Rover Classic 3.9V8EFI, plus zopar drobnosti:)
Range Rover P38 2.5TDS

Uživatelský avatar
káfič
Příspěvky: 158
Registrován: 24 zář 2012 15:56
auto: renčrouvr klasik 3.9

Re: Classic meets...3

#52 Příspěvek od káfič » 22 říj 2012 11:46

Rozhodně bych rád pochválil celkovou organizaci týhle akce! Byla jedna z nejlepších na kterejch sem byl. Co se ofroudění týče tak to mohlo bejt ostřejší ale bohužel jsem měl sebou stejnak náklonoměr kterej prskal u každý muldy tak to bylo ve finále fuk. Fotky nějaký mam ale nevim jestli jste zvědavý na giga fotek mláděte :mrgreen: doufam že bandit v pořádku dojel a motor dá zas dokupy :wink: Prostě pochvala :wink: dík Mirko :beer

Uživatelský avatar
František115
Příspěvky: 54
Registrován: 25 bře 2009 13:42
auto: RRC 200Tdi
Bydliště: Praha

Re: Classic meets...3

#53 Příspěvek od František115 » 22 říj 2012 15:14

Byl to velmi příjemně strávený den, nejlepší sraz co jsem zažil (i když jich moc nebylo), skvělá organizace, poježdění pro mne akorát a jediné co mne mrzí je, že jsem se nemohl zdržet na večer a trochu se poseznamovat. Už se těším na příště a děkuji tímto Mirkovi a ostatním.

Uživatelský avatar
Old Black
Příspěvky: 746
Registrován: 07 čer 2008 21:08
tel.: +420 736 626 161
auto: SI, SIII
Bydliště: Bělizna, Pucov
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#54 Příspěvek od Old Black » 22 říj 2012 16:37

Děkuji za pozvání, i když jsem neměl to správné auto. Byla to nádhera vás zezadu pozorovat! Díky Mirkovi a jeho LR postižené rodině za dokonalou přípravu. :)
Designové a průmyslové podlahy: http://www.profimat.cz

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2816
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#55 Příspěvek od Mirko » 22 říj 2012 21:09

Děkují všem účastníkům Classic Meets...3
Doufám, že si to všichni užili minimálně jako já, i když jsem měl cubby box jak malou lékarnu. Rád jsem se opět viděl s účastníky předchozích ročníků a poznal nové tváře i nové členy forumu. Taky mi udělalo radost, že se podařilo zprovoznit Range mé matky, která tak mohla konečně jet na srazu vlastním vozem.
Moc jsem se na sraz těšil a počasí nám letos opravdu nadělilo tak, že nevím, čím to příští roky nahradíme. Ale něco opět vymyslíme, pro letošek jsme díky panu Sedláčkovi měli větší možnosti co se týká výběru trasy a v pískovém lomu si snad každý vybral, banditův Range to bohužel nepřekousl a můj otec ho vezl v neděli na vleku domu.
Hospoda se letos taky snažila o napravení reputace, za kterou vděčila předchozímu vedení, a tak doufám, že za rok se nás sleze aspoň stejné množství Classiců :mrk

Přidávám několik fotek ze srazu:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2816
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#56 Příspěvek od Mirko » 22 říj 2012 21:25

Chci taky velmi poděkovat mému organizačnímu týmu, jmenovitě Ottifantovi, Mikeovi a kameramanovi Ivošovi a všem dalším pomocníkům. Velký dík patří mé LR postížené rodině, jak píše Olin a nastávající Leoně za sendviče a úsměvy. Velkou radost mi, a věřím, že i vám, udělal David Neckář hrou na skotské dudy. Jeho hudba mě na srazu u Olina úplně "odrovnala" a tak jsem velmi rád za to, že mi na můj dotaz, jestli by nám zahrál na Classic Meets, kývl a ještě zážitek umocnil hrou malého bubeníka :yes

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2816
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#57 Příspěvek od Mirko » 22 říj 2012 21:35

Další fotky z pískového lomu fy. Sedos, kam nás letos pan Sedláček opět pustil. Navíc si po shlédnutí loňského videa pořídil vlastního RRC. Před měsícem se zde konal offroadmarathon, kde si zazávodil i Miky CZ se svým RRC. Velké díky i jemu, že takové akce aktivně podporuje.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Classic meets...3

#58 Příspěvek od cyril » 22 říj 2012 21:41

Gratulace k povedené akci! Krásně se na to kouká.....No nevím nevím Mirku...jestli mi na tom mým dvoře fakt nějakej ten starej Range nechybí..... :Ja blb: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2816
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic meets...3

#59 Příspěvek od Mirko » 22 říj 2012 21:43

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Benjamin
Příspěvky: 3515
Registrován: 08 lis 2010 11:31
auto: F150+bouda Gladiator
Bydliště:

Re: Classic meets...3

#60 Příspěvek od Benjamin » 22 říj 2012 22:02

Nádherné snímky, krásné stroje....jako vždy vytříbený vkus. Společná fota jsou parádní. Děkuji za podělení se o foto :yes
UK:LR4 SDV6 HSE/Jaguar XK8 4.0/Rover 75 2.0 CDT Tourer/Triumph Spitfire 1500/LR DII Td5 Medvědi/LR Free 2.0 D/Jaguar XJ12 Sovereign. NonUK: Ford F-150 obytná nástavba Gladiator XL
www.nomadbear.cz

Odpovědět