Vybíjení baterky / wifi etc...

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od motohanz » 17 bře 2009 18:58

Marťas píše:Mam stejný problém, neustálý vybíjení baterie. Zamknul jsem auto a po dvou min. se BeCM normalně vypnul, ale jakmile jsem se asi za dvě hodiny vrátil, tak bylo probuzený. Dneska jsem odpojil tu anténu a vypadá to, že už je to ok, doufám. Opravdu nechápu to anglické myšlení, že nedokázali takovouhle věc ošetřit. Koupit si nový auto za 2,5 mil. a řešit takovýhle věci, fakt nechápu.
no ono v ty dobe zas podobnejch signalu kolem nelitalo aby se to probouzelo furt
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
ondra_m
Příspěvky: 23
Registrován: 13 pro 2008 15:19

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#22 Příspěvek od ondra_m » 30 dub 2009 11:33

Jo, slíbil jsem report.... Dal jsem novej příjímač a funguje to dobře, nechal jsem auto stát 14dní na stdejném místě, kde se předtím během dvou dnů vybilo.
Prostě jsem přišel a nastartoval jako by se nechumelilo :-) (Jako u normálního auta :lol: )

Takže to fakt funguje :)
Naposledy upravil(a) ondra_m dne 01 srp 2009 09:52, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#23 Příspěvek od OC » 30 dub 2009 13:19

Mimochodem.... jak vám to lidi funguje s odpojenou anténou?

Já ji teď mám odpojenou, ale stejně pohodlně dálkou zamykám a odmykám ze vzdálenosti 1-2 metrů od auta, a to v libovolném směru :shock: :shock: :shock: Je to normální? :shock:
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 353
Registrován: 23 bře 2008 15:27
auto: Discovery 3 4.4 V8
Bydliště: Praha

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#24 Příspěvek od Marťas » 30 dub 2009 16:00

Jojo, funguje mi to stejně :wink:
Range Rover 4.6 Mk II

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#25 Příspěvek od OC » 30 dub 2009 16:12

K čemu je tam ta anténa u všech všudy vůbec dobrá?!? :lol:
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
ondra_m
Příspěvky: 23
Registrován: 13 pro 2008 15:19

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#26 Příspěvek od ondra_m » 30 dub 2009 17:07

Já musel zvedat ruku až k okýnkům a stejně se to vybíjelo.... - Jen se prodloužila doba smrti. (Nedostatečně) Asi je to dost o tom, kde kdo parkuje.

Po výměně příjmače za novější typ funguje luxusně a anténu můžeš mít normálně zapojenou.
Naposledy upravil(a) ondra_m dne 01 srp 2009 09:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 353
Registrován: 23 bře 2008 15:27
auto: Discovery 3 4.4 V8
Bydliště: Praha

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#27 Příspěvek od Marťas » 30 dub 2009 21:50

Myslím, že vzhledem k parkování, to mám velmi náchylné na vybíjení baterie. Stojím na ulici v Praze kde jsou desítky aut, wifi, gsm... a je to v pořádku. Tudíž u tebe bude pravděpodobně problém někde jinde.
Range Rover 4.6 Mk II

Uživatelský avatar
petr_p
Příspěvky: 186
Registrován: 31 črc 2008 11:13
auto: D3 TDV6 HSE Manual
Bydliště: Hranice

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#28 Příspěvek od petr_p » 19 úno 2010 07:58

Dobry den,

zaujala me, jak pise Ondra, ta vymena za novejsi typ prijimace. Ja vybijeni resil u nasi P38 odpojovacem a mel jsem klid. Auto jsem predevcirem ale prodal a novemu majiteli se to vcera pri pripojeni baterie zakodovalo. Dnes rano mi psal, ze se z toho imobilizer vyspal :D , ale pro zmenu baterka je K.O.

Protoze jsem auto neprodaval s umyslem "po nas potopa" tak se mu snazim pomoct. Nez mu teda doporucim ten dil YWY500170 - OPRAVDU TO FUNGUJE TAK LUXUSNE?

Ohledne te zhnouci kontrolky vzbuzeneho BeCM - nejak si nevybavuju, ze by vedle radici paky nejaka byla(u manualu), nebo jsem ji prehlidl? Jedina, ktere jsem si kdy vsiml, byla ta uprostred predniho okna. :D

Diky, Petr_p
D3 TDV6 HSE Manual

Ivan
Příspěvky: 91
Registrován: 19 led 2009 09:48
tel.: 608216507
auto: Defík
Bydliště: Praha 5, Pavrovského 2502
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#29 Příspěvek od Ivan » 19 úno 2010 09:10

petr_p píše:Dobry den,

zaujala me, jak pise Ondra, ta vymena za novejsi typ prijimace. Ja vybijeni resil u nasi P38 odpojovacem a mel jsem klid. Auto jsem predevcirem ale prodal a novemu majiteli se to vcera pri pripojeni baterie zakodovalo. Dnes rano mi psal, ze se z toho imobilizer vyspal :D , ale pro zmenu baterka je K.O.

Protoze jsem auto neprodaval s umyslem "po nas potopa" tak se mu snazim pomoct. Nez mu teda doporucim ten dil YWY500170 - OPRAVDU TO FUNGUJE TAK LUXUSNE?

Ohledne te zhnouci kontrolky vzbuzeneho BeCM - nejak si nevybavuju, ze by vedle radici paky nejaka byla(u manualu), nebo jsem ji prehlidl? Jedina, ktere jsem si kdy vsiml, byla ta uprostred predniho okna. :D

Diky, Petr_p
Ahoj, pokud vypneš P38 dálkovým ovládáním a pak teprve odpojíš baterku, tak se auto skutečně při zapnutí baterky zakóduje. Dělám to tak, že vypnu baterku při otevřeném autě a pak zavřu dveře ručně.

Zdraví Ivan
Ivan
LR Defender 110 TD5, http://www.ismrcka.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
petr_p
Příspěvky: 186
Registrován: 31 črc 2008 11:13
auto: D3 TDV6 HSE Manual
Bydliště: Hranice

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#30 Příspěvek od petr_p » 19 úno 2010 10:19

Diky Ivane. Ja to tak delal vlastne taky, takze proto se mi auto nezakodovalo. Musim novemu majiteli doporucit aby napred odpojil a pak az rucne zamknul.
D3 TDV6 HSE Manual

Milan Disco Rover
Příspěvky: 107
Registrován: 24 bře 2010 12:11
tel.: 723448406

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#31 Příspěvek od Milan Disco Rover » 23 dub 2010 09:58

Ahoj, řeším taky, tady již několikrát opakovaný problém- vybití batetie, ke které došlo po cca 3 dnech. Při prvním a taky posledním pokusu o start displej napsal "ABS FAULT", jak milé :coze:

Problém bude zřejmě v příjmači RF, který probouzí BeCM. Proto uvažuji o koupi náhrady RF příjmače- tedy YWY500170 (neví někdo kde nejlépe sehnat a přibližnou cenu, V GB jsem zatím nic nekupoval, takže nenám zkušenosti...).

Ondra toto již podstoupil, tak jsem se chtěl znovu optat jestli je to OK a popř., jestli to někdo další absolvoval taky a s jakým výsledkem.

Díky. M. :Pohoda:
Naposledy upravil(a) Milan Disco Rover dne 02 čer 2011 13:37, celkem upraveno 3 x.

scooty
Příspěvky: 40
Registrován: 10 kvě 2008 17:10

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#32 Příspěvek od scooty » 23 dub 2010 11:25

ahoj, aktualne je to celkem problem sehnat, na ebay uz to nejaky cas nebylo..

mohli by to mit skladem treba zde: http://www.brit-car.co.uk/product.php?x ... &xSec=5497" onclick="window.open(this.href);return false;

nabidka je taky zde: http://www.landrover-czech.com/?p=produ ... i-zamykani" onclick="window.open(this.href);return false; (otazka jestli skladem)

u ebay je riziko, ze dostanes starej prijimac v originalnim boxu noveho - tady to jeden typek zkousel a dostal patricne negativni hodnoceni http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI ... world=true" onclick="window.open(this.href);return false;

take to shanim - mam vybito v rusne ulici kazde rano a ani odpojeni anteny moc nepomohlo :(

Milan Disco Rover píše:Ahoj, řeším taky, tady již několikrát opakovaný problém- vybití batetie, ke které došlo po cca 3 dnech. Při prvním a taky posledním pokusu o start displej napsal "ABS FAULT", jak milé :coze:
Problém bude zřejmě v příjmači RF, který probouzí BeCM. Proto uvažuji o koupi náhrady RF příjmače- tedy YWY500170 (neví někdo kde nejlépe sehnat a přibližnou cenu, V GB jsem zatím nic nekupoval, takže nenám zkušenosti...).
Ondra toto již podstoupil, tak jsem se chtěl znovu optat jestli je to OK a popř., jestli to někdo další absolvoval taky a s jakým výsledkem.
Díky. M. :Pohoda:

Milan Disco Rover
Příspěvky: 107
Registrován: 24 bře 2010 12:11
tel.: 723448406

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#33 Příspěvek od Milan Disco Rover » 23 dub 2010 12:23

:sad kua, to je ale pálka, no ale co naplat, když to po pár dnech nenatočím, tak budem holt schánět.

Díky za info a budu rád za další, co Eliot, nesehnal by....

M. :Pohoda:

Ivan
Příspěvky: 91
Registrován: 19 led 2009 09:48
tel.: 608216507
auto: Defík
Bydliště: Praha 5, Pavrovského 2502
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#34 Příspěvek od Ivan » 23 dub 2010 14:36

Milan Disco Rover píše::sad kua, to je ale pálka, no ale co naplat, když to po pár dnech nenatočím, tak budem holt schánět.

Díky za info a budu rád za další, co Eliot, nesehnal by....

M. :Pohoda:

A není levnější přerušovač baterie? Parkuji v garáži, kde jsou vrata na dálkové ovládání, a měl jsem baterii vybitou do 3 dnů. Eliott mi udělal přerušovač a je to bez problémů. Pouze nesmím auto zamknout dálkovým ovládáním a pak vypnout baterii, ale nejdříve vypnout baterii a pak zavřít auto ručně, jinak se zakóduje. Jo a musí se vždy znovu po zapnutí nakalibrovat okna.

Ivan
Ivan
LR Defender 110 TD5, http://www.ismrcka.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

scooty
Příspěvky: 40
Registrován: 10 kvě 2008 17:10

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#35 Příspěvek od scooty » 23 dub 2010 14:44

A není levnější přerušovač baterie? Parkuji v garáži, kde jsou vrata na dálkové ovládání, a měl jsem baterii vybitou do 3 dnů. Eliott mi udělal přerušovač a je to bez problémů. Pouze nesmím auto zamknout dálkovým ovládáním a pak vypnout baterii, ale nejdříve vypnout baterii a pak zavřít auto ručně, jinak se zakóduje. Jo a musí se vždy znovu po zapnutí nakalibrovat okna.

Ivan
Jak to je s otevrenim po nasednuti do auta? Zapnes baterku a centralem otevres vsechny dvere?

Ivan
Příspěvky: 91
Registrován: 19 led 2009 09:48
tel.: 608216507
auto: Defík
Bydliště: Praha 5, Pavrovského 2502
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#36 Příspěvek od Ivan » 23 dub 2010 15:07

scooty píše:
A není levnější přerušovač baterie? Parkuji v garáži, kde jsou vrata na dálkové ovládání, a měl jsem baterii vybitou do 3 dnů. Eliott mi udělal přerušovač a je to bez problémů. Pouze nesmím auto zamknout dálkovým ovládáním a pak vypnout baterii, ale nejdříve vypnout baterii a pak zavřít auto ručně, jinak se zakóduje. Jo a musí se vždy znovu po zapnutí nakalibrovat okna.

Ivan
Jak to je s otevrenim po nasednuti do auta? Zapnes baterku a centralem otevres vsechny dvere?
Otevřu klíčem dveře u řidiče, otevřu haubnu, nahodím baterku a všechny dveře se mi otevřou sami. Důležité ještě je, když pak chci nastartovat
a strčím klíček do zapalovaní, tak je dobřé pár vteřin počkat, čtyřikrát mi blikne kontrolka na klíčích, a pak to normálně nastartuji. Vše ověřeno praxí po několikerém zakódování auta.

Ivan
Ivan
LR Defender 110 TD5, http://www.ismrcka.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Milan Disco Rover
Příspěvky: 107
Registrován: 24 bře 2010 12:11
tel.: 723448406

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#37 Příspěvek od Milan Disco Rover » 26 dub 2010 07:53

Ahoj, díky za tipy s odpojovačem, ale to přesně nechci. Mimo to mám auto na veřejném parkovišti....

No, ale problém vyvstal sám od sebe. Po vybití baterie se podařilo přes kabely natočit a celý sen jsem jezdil. Večer se mi auto samo zamklo a nešlo odemknout dálkou a ani kódem- EKA :!: :coze: :coze: :coze:. Zatím bez úspěchu :cry, tedy přestal jsem poté co mi Rangie sdělil "KEY CODE LOCKOUT". Asi to bude muset na diagnostiku. M. :Pohoda:
Naposledy upravil(a) Milan Disco Rover dne 21 bře 2011 16:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kopec77
Příspěvky: 105
Registrován: 25 zář 2009 18:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#38 Příspěvek od Kopec77 » 26 dub 2010 08:21

Ahoj a nešlo by udělat že by nějaké relátko odpojovalo jen přijímač? Prostě by jsi zamkl dálkou, tlačítkem odpojil přijímač a pak zavřel dveře řidiče. Pak by jsi odemkl, hmmm a teď mi došlo že bude houkat alarm. Tak jinak - nezymakal by jsi tedy dálkou stejně jako s odpojovačem baterie, ale odpadlo by kódování rádia a štelování oken.

Milan Disco Rover
Příspěvky: 107
Registrován: 24 bře 2010 12:11
tel.: 723448406

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#39 Příspěvek od Milan Disco Rover » 26 dub 2010 15:51

Kopec77 píše:Ahoj a nešlo by udělat že by nějaké relátko odpojovalo jen přijímač? Prostě by jsi zamkl dálkou, tlačítkem odpojil přijímač a pak zavřel dveře řidiče. Pak by jsi odemkl, hmmm a teď mi došlo že bude houkat alarm. Tak jinak - nezymakal by jsi tedy dálkou stejně jako s odpojovačem baterie, ale odpadlo by kódování rádia a štelování oken.

Napadlo mě, že bych tak mohl hlavně zjistit jestli to je tím RF vysílačem, když ho odpojím a zavřu auto. Po tejdnu musí jít normál natočit, pokud bude zbytek elektronek OK. No uvidím, teď musím pořešit zprovoznění auta.... M. :Pohoda:

MadTom
Příspěvky: 14957
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Vybíjení baterky / wifi etc...

#40 Příspěvek od MadTom » 26 dub 2010 16:04

Přijímač z RR jsem v ruce rozdělanej neměl, ale dovedu si představit systém dvou dálkových ovládání - jedním originálním se auto zamkne a tím i zakóduje a druhým se "odpojí" přijímač z činnosti (odpojí se mu napájení, komunikace, anténa, nebo něco jiného). Po příchodu k autu to tím druhým znovu zapojím a dál už funguju normálně.
Má to jednu nevýhodu - musí se dát do auta druhej přijímač a mít druhou klíčenku dálkového ovládání, ale to by šlo a stojí to cca 1000Kč (strandardní DO k jakémukoliv autu).
Horší bude vymyslet jak upravit ten originál přijímač co je v autu. Myslím si, že by to mělo jít, i kdyby se přijímač měl zaklít do stíněné kovové krabičky a odpojovat mu anténu. Tohleto ale chce čas.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Odpovědět