Eliott Land-Rovers - NÁHRADNÍ DÍLY, SERVIS

Zde může každý napsat nabídku služeb a zároveň se k této nabídce může někdo jiný vyjádřit.

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Romyšák
Příspěvky: 166
Registrován: 14 črc 2011 13:44
auto: 2 x LR

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#481 Příspěvek od Romyšák » 12 črc 2012 22:53

Vím, že je to už něco jako klišé, ale díky Eliott týmu za rychlé dodání objednaného zboží, navíc dobře zabaleno a ještě s přibaleným polepem na půl auta :D ZZZuper. Teď jen, kam s tím.. :)

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis, diagnostika, renovace

#482 Příspěvek od eliott » 19 črc 2012 13:02

eliott píše:Zdravím,

píšu především proto, aby se nenašel další dobrák -hlupák, který by se nechal napálit jako já. Dušana Váchala z Domažlicka asi hodně z vás zná, já se s ním znám cca 5 let. Začalo to tím, že jsme si spolu šli zajezdit, pak u mne občas něco objednal na Defendera, občaj jsme pokecali po foru nebo FB, občas jsme zachlastali ne nějaké větší akci. Na loňské Jihlavě padlo rozhodnutí, že pojedeme ještě s několika dalšíma známýma do Rumunska. Jelikož Dušan dává autu systematicky kouř, chtěl, abych mu ho dal pořádně do kupy, naporoučel si obě ARBéčka, GO převodovek, brzd, atd atd. Jako kamarádovi jsem dal výraznou slevu, i tak to dělalo cca 170 000. Když si přijel pro auto, cca 3 týdny před dovolenou, přivezl akorát 100 000,- . Jasně jsem mu říkal, že to budu potřebovat doplatit před dovolenou, sliboval že jo, ale nějak to nestihl. Horko těžko jsem dal dohromady prachy na dovolenou (jel jsem s celou rodinou), během dovolené se omlouva a sliboval, že hned jak se vrátíme, to doplatí. Nestalo se. Pak pomalu přestal komunikovat, jednou za 2 měsíce poslal zprávu ve znění '' Čau chlape, jak se máš, já nestíhám'' a o nějakém splácení ani zmínka, jakoby se nechumelilo. Tak jsem ho v tomto vlákně zveřejnil jako neplatiče, načež přišla zpráva, že to zaplatí (někdy :?: ) Už jsem se s penězi rozloučil, když najednou se ozval, že přijede a peníze přiveze. Říkal jsem mu, že stačí je dát na účet, ale prý že to je lepší osobně. Nakonec se ukázal, ale zřejmě nedobrovolně, protože mu v Tisovci umřelo auto a musel jet s někým, kdo jel ke mě. Omlouval se, sliboval jak to do týdne bude vyřešené, jak si mne váží a chce být se mnou zadobře a blablabla... S :?: mozřejmě už od té doby uplynuly týdny dva, mezitím jsem dostal kopici sms jak už už jsou peníze odeslány z jeho účtu, minulý čtvrtek mi dokonce volal, že už je vidí na výpisu jako odeslané a do dneška samozřejmě NIC. Včera večer opět trapná sms o náhlém pobytu v nemocnici blablabla.
Zajímavé je, že po celou tu dobu, kdy neměl ani na splácení svého dluhu, si koupil nové gumy, nový přední pevnostňák a vesele si auta užíval na častých vyjíždkách.

Takže, jestli jste s Dušanem někdo ve styku a chtěli by jste mu poskytnout nějakou službu nebo zboží s tím, že vám to pak zaplatí, nedělejte to, budete okradeni jako já :!:
Tak jen pro zajímavost, situace stále stejná, Dušan si plánuje výlet do Rumunska a já neviděl ani korunu. Je to skutečně charakter.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
fidzi
Příspěvky: 966
Registrován: 04 zář 2010 23:33
tel.: Xiaomi Mi2S
auto: Discovery I 300Tdi
Bydliště: Č.B./Písek/Lysice

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#483 Příspěvek od fidzi » 02 srp 2012 20:39

Děkuju Eliottovi za pomoc při řešení dnešního problému s imobilizérem. Máš u mě lahvinku :Sorry:
Každé skutečné dobrodružství začíná nárazem fantazie na skutečnost.

Land Rover Discovery I 300Tdi: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 30&t=23585

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#484 Příspěvek od eliott » 02 srp 2012 21:27

fidzi píše:Děkuju Eliottovi za pomoc při řešení dnešního problému s imobilizérem. Máš u mě lahvinku :Sorry:
Vždyť jsem nic nakonec neudělal :?
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
fidzi
Příspěvky: 966
Registrován: 04 zář 2010 23:33
tel.: Xiaomi Mi2S
auto: Discovery I 300Tdi
Bydliště: Č.B./Písek/Lysice

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#485 Příspěvek od fidzi » 02 srp 2012 21:56

Ale navedl jsi mě k problému, který se povedlo díky tobě vyřešit. Měl by už být vypnutý, ale ještě k tobě pak zajedu na kontrolu :beer
Každé skutečné dobrodružství začíná nárazem fantazie na skutečnost.

Land Rover Discovery I 300Tdi: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 30&t=23585

Uživatelský avatar
krtek007
Příspěvky: 395
Registrován: 03 črc 2006 01:10
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#486 Příspěvek od krtek007 » 06 srp 2012 12:30

Clovece, to Patrikovi fakt jde, taky me furt k necemu navadi :D :D
AUT VIAM INVENIAM AUT FACIAM // DI 300TDi // Defender 110 td4

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#487 Příspěvek od eliott » 13 srp 2012 13:26

Bohužel, musím se podělit o další negativní zkušenost s jedním členem této komunity, je jím dočkař.
Prodal jsem mu v zimě za pár korun torzo RRC soft dash na přestavbu jeho angličana. bylo domluveno, že si vezmu po rozebrání motor V8 s převodovkou a plechové disky, to se mělo uskutečnit v dubnu až květnu. Minulý týden teprve psal, že budou motor vyndavat, prosil jsem, aby mi dal vědět dva dny předem, abych si pro něj hned přijel, napsal v noci den předem, jelikož jsem samozřejmě nestihl zareagovat, motor nechal venku a na otázku, jestli až si pro něj přijedu budou připravená i kola mi řekl, že ''ty už jsou dávno pryč'', takže jestli jste od něj někdo koupil bílé originální plecháče na RRC, byly moje. Předpokládám, že co nevidět bude na prodej i motor s převodovkou. Takže až si s tímto pánem budete něco domlouvat, buďte opatrní, pravděpodobnost, že nedodrží dohodu je veliká :!:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Dockar
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2011 09:24
auto: RRC 300 TDi
Bydliště: Na kopečku u jeskyně

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#488 Příspěvek od Dockar » 13 srp 2012 16:04

eliott píše:Bohužel, musím se podělit o další negativní zkušenost s jedním členem této komunity, je jím dočkař.
Prodal jsem mu v zimě za pár korun torzo RRC soft dash na přestavbu jeho angličana. bylo domluveno, že si vezmu po rozebrání motor V8 s převodovkou a plechové disky, to se mělo uskutečnit v dubnu až květnu. Minulý týden teprve psal, že budou motor vyndavat, prosil jsem, aby mi dal vědět dva dny předem, abych si pro něj hned přijel, napsal v noci den předem, jelikož jsem samozřejmě nestihl zareagovat, motor nechal venku a na otázku, jestli až si pro něj přijedu budou připravená i kola mi řekl, že ''ty už jsou dávno pryč'', takže jestli jste od něj někdo koupil bílé originální plecháče na RRC, byly moje. Předpokládám, že co nevidět bude na prodej i motor s převodovkou. Takže až si s tímto pánem budete něco domlouvat, buďte opatrní, pravděpodobnost, že nedodrží dohodu je veliká :!:
Lžeš a kurva, neser mě s takovejhlema kecama. Dohoda byla jasná. Vezmu si torzo auta, zaplatím ti dvacet tisíc, motor a převodovku si vezmeš zpátky. A sakra dvacku za vykuchanou holou kastli beze všeho jen s palubkou, ze kterýho si navíc téměř všechno smysluplnýho co tam zbylo bereš zpátky, zajistil sem převoz a celá práce i demontáž agregátů se dělala tady, včetně likvidace sraček, kurva je slušnej peníz. Pominu celou anabázi, kdy jsi měl zálohu deset tisíc a nebyl jsi mi stavu říct, kdy si auto budu moct odvést. Byli jsme ve stavu, že jsem chtěl už zálohu zpět, tvoji plačtivou SMS aby jsme se domluvili mám stále schovanou. Když jsem si auto přebíral, vymýšlel jsi, že si necháš ještě kola. Takhle ale dohoda nezněla. Chtěl jsi dát vědět, kdy si budeš moci převodovku s motorem vyzvednout, abych ti zajistil nakládku. V sobotu tu bylo auto s rukou, bo nakládali vrak do šrotu a čekali tu na tebe, kdy si přijedeš. Jestli se ti v sobotu nechtělo, je to tvůj problém. Dneska si mi volal, kdy si můžeš přijet a já ti jasně řekl, že to tu máš k vyzvednutí každej všední den od 8.00 do 17.00. Na což si prohlásil, že se ti ani jedno nehodí. Jasně jsem ti řekl, že pokud se ti to nehodí, nemám problém sem přijet. Tvoje slova, že je to těžký a ve dvou to těžko naložíme. Naprosto jasně si pamatuji, že jsem ti říkalů, že osmihrnek sme tu na vozejk nakládali ve dvou a nebyl problém a abys jasně řekl, kdy si pro to přijedeš, neboť to v sobotu zůstalo ležet před dílnou a pokud si nepřijedeš rychle, musím to uklidit, neboť je to pár metrů od silnice a dlouho to tam nevydrží. Tvoje odpověď byla, ať si to strčím do prdele, že mi uděláš reklamu, že se z toho poseru,..... pak už nevím, protože sem příval tvých sraček ze sluchátka přeručil stiskem červeného tlačítka.
Nemluvím o tom, že ti už před měsícem volal zájemce, který by si to tu celé sakumprdum vyzvedl. Nebyl jsi schopný ani říct, kolik za to chceš.
Takžře kuuurva si strč doprdele tyhle plačky a laskavě si přijeď vyzvednout co je tvoje a jak sme byli domluvený. Kuuurva, každej ví, že co si se mnou domluví a na co si plácnem, to platí. Do piče, ale teď si mně teda nasral :angry Až se potkáme, máš to u mně jako v kampeličce. A kuuurva se modli, aby sme se nepotkali moc brzo, doprdele, si mně teda teď hnul žlučí.

Jediný, co neklaplo, že to nebylo dva dny předem, nýbrž den, což už se prostě v tu chvíli dokaučovat nedalo..
Předmět zprávy: Re: Hadice klimy 300 tdiSložka: Příchozí
Hmm, potřeboval jsem to vědět 2 dny předem, v jaké situaci je to teď?
Odesláno: ned srp 12, 2012 18:34
Zobrazit zprávu
Dockar
Předmět zprávy: Re: Hadice klimy 300 tdiSložka: Odeslané
Tak auto budou odvažet zítra asi kolem deváté hodiny. Měl by mít ruku, nebo drapák, tak ti to může naložit. Jsem pryč, ale bude u toho asistovat důchodce, co mi sem občas chodí. Bohouš, 604XXX728. (upraveno zde)
Radek
Odesláno: pát srp 10, 2012 14:19
Zobrazit zprávu
eliott
Předmět zprávy: Re: Hadice klimy 300 tdiSložka: Příchozí
Aby to bylo venku je pro mne nepřijatelné, takže mi dej vědět, alespoň dva dny předem, abych si naplánoval cestu, ideálně abych tam byl až to bude vyndavat, aby mi to rovnou naložil na pickupa.
Odesláno: stř srp 08, 2012 15:56
Zobrazit zprávu
Dockar
Předmět zprávy: Re: Hadice klimy 300 tdiSložka: Odeslané
Čus. Auto je z dílny venku, motor by měl bejt uvolněnej. Tudíž by měl přijet frajer, vyškubnout motor a zbytek odvést. Dám pak vědět, ale pro změnu by to pak chtělo rychle, bude se to válet venku
Odesláno: stř srp 08, 2012 15:34
Dočkař momentálně bez Dočky
pily, sekačky, traktůrky servis-prodej les-zahrada.net
Telefon: sedmtřitři sedmsetdvacetjedna dvadvasedm

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#489 Příspěvek od eliott » 13 srp 2012 17:02

Nebudu to dál komentovat, už tvoje jednání při odvozu mě mělo varovat, o kolech jsem se skutečně zmínil až při odvozu, protože jsem úplně zapomněl, že na autě jsou zrovna tato kola, ale rozhodně bych kola v hodnotě min. 5000,- nedal k tomu jen tak a ty jsi odsouhlasil, že mi je vrátíš. Pokud napíšu, že termín odvozu potřebuju vědět minimálně dva dny předem, znamená to dva dny , ne jeden den ( v podstatě pouze 19 hodin předem), pro mně je to dost podstatný rozdíl :!: Už teď mám špatná záda a nakládat motor s převodovkou dohromady ručně ve dvou by jim rozhodně neprospělo, navíc jestli se to válí od soboty venku a práší se do toho, tak o to opravdu nemám zájem. Věnoval jsem to Karlovi :dance , asi si pro to přijede on.
Vzhledem k tomu, že mám velmi dobrou úrazovou pojistku si klidně můžeš posloužit...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Dockar
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2011 09:24
auto: RRC 300 TDi
Bydliště: Na kopečku u jeskyně

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#490 Příspěvek od Dockar » 13 srp 2012 17:27

eliott píše:Nebudu to dál komentovat, už tvoje jednání při odvozu mě mělo varovat, o kolech jsem se skutečně zmínil až při odvozu, protože jsem úplně zapomněl, že na autě jsou zrovna tato kola, ale rozhodně bych kola v hodnotě min. 5000,- nedal k tomu jen tak a ty jsi odsouhlasil, že mi je vrátíš. Pokud napíšu, že termín odvozu potřebuju vědět minimálně dva dny předem, znamená to dva dny , ne jeden den ( v podstatě pouze 19 hodin předem), pro mně je to dost podstatný rozdíl :!: Už teď mám špatná záda a nakládat motor s převodovkou dohromady ručně ve dvou by jim rozhodně neprospělo, navíc jestli se to válí od soboty venku a práší se do toho, tak o to opravdu nemám zájem. Věnoval jsem to Karlovi :dance , asi si pro to přijede on.
Vzhledem k tomu, že mám velmi dobrou úrazovou pojistku si klidně můžeš posloužit...
No, kdo mě zná, ví, že sem možná psychopat, ale nikdy a vůči nikomu sem nebyl křivej. Co sis uvědomil, nebo neuvědomil je druhá věc. To, jak celý převzetí auta proběhlo taky. Když sem chtěl prachy zpátky, druhej den si mi ráno v 9.00 zavolal, ať seženu odtahovku a pět chlapů na přeskládání aut ve tvý stodole a mám si přijet do Slanýho pro auto, jinak mi ho nemáš čas dát. Pokud sem v týhle situaci při odvozu auta nasraně zavrčel cosi na tvou zmínku o kolech, vůbec nebudu komentovat.
Celej problém žřejmě je, že se ti sem pro ten cajk nechce, nebo se ti s tim nechce tahat. Ale to je chlape tvůj boj. Kam by se mělo naprášit do zadeklovanýho motoru, s převodovkou nechápu tuplem. Končím, k tomuhle už se nebudu dál vyjadřovat.
Dočkař momentálně bez Dočky
pily, sekačky, traktůrky servis-prodej les-zahrada.net
Telefon: sedmtřitři sedmsetdvacetjedna dvadvasedm

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#491 Příspěvek od eliott » 13 srp 2012 17:38

Dockar píše:Když sem chtěl prachy zpátky, druhej den si mi ráno v 9.00 zavolal, ať seženu odtahovku a pět chlapů na přeskládání aut ve tvý stodole a mám si přijet do Slanýho pro auto, jinak mi ho nemáš čas dát. Pokud sem v týhle situaci při odvozu auta nasraně zavrčel cosi na tvou zmínku o kolech, vůbec nebudu komentovat.
Zapomněl jsi dodat, že ten termín jsi udal ty a odmítl jsi ho posunout. Nakonec jsem předání zařídil přesně jak jsi chtěl, kdyby jsi neodkýval vrácení kol, nic bych ti neprodal a vrátil zálohu (tu jsem chtěl jen proto, že jsi mi 3 měsíce říkal, že to chceš, ale nemáš na to momentálně peníze). Škoda že jsem to neudělal, koupil by to Karel, na toho je spoleh a neobložil by mne o kola.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Dockar
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2011 09:24
auto: RRC 300 TDi
Bydliště: Na kopečku u jeskyně

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#492 Příspěvek od Dockar » 13 srp 2012 18:58

Tak kamaráde. Takovýhle zasraný lži mi nedaj se k tomu nevrátit. Pokud vím toho softdaše si tu prodával nejmíň rok. Já se ti přihlásil, že si ho vezmu, ale s tím, že prodávám dočku a věci na přestavbu budu brát, až dostanu peníze z kupce. S tím si souhlasil, a nechal sis dát zálohu. Tuhle celou akci s převozem auta si udělal ze dne na den ty, když sem ti řek, že díly co potřebuju mám domluvený s frajerem v německu a jedna palubka se válí za sedmičku na ebay v americe a dyž mi po dvou měsících dohadů nejsi schopnej říct kdy si můžu pro auto dojet, chci prachy zpátky. Jen shrnu. Domluvili sme se tušim v srpnu, kdy sem ti hned poslal prachy, z frajera sem vydoloval prachy za dočku tušim v listopadu, kdy sme se domluvili na převozu auta do konce roku kdy si mi to měl přivést ty, pak ti to nevyšlo, bo pršelo, tak sme to posunuli na začátek ledna, pak se ti to zas nehodilo, bo pro změnu sněžilo, tak si to posunul na konec ledna a půlce v února sem si to musel najednou odvést sám běhěm pěti hodin jinak zase nemáš čas. Celá bombastní akce s vyzvednutím auta směřovala z tvý strany k tomu, že si prostě během dopoledne nestihnu sehnat odtah a vyzvednutí auta a měl bys mě na zase háku. Ať si tu každej myslí co chce, já sem si obrázek udělal, ničim sem tě nevobložil, bo dohoda byla naprosto jasná a to po celou dobu od srpna do února následujícího roku. Jestli si zapomněl na kola, moch sis je přehodit, bo si u tý svý stodoly na nás přes hodinu čekal a před vodvozem auta eště půl roku. To pominu to, že nejdřív si mi měl věci poslat. Pak sme si měli u tebe ve stoédole věci vymontovat. Pak sme si měli auto odvést, vyndat si co ptřebujeme a celý auto vrátit. A ve finále si chtěl jen vyndat motor s almarou. Ty sám si chtěl jen motor a špajzku, že se se zbytkem už nechceš zavobírat. Tak si kurva teď po tomhle všem nech ty svoje plačky vo tom, kdo tě kde vobložil. Já sem původně po tobě chtěl přesně sepsanej seznam dílů za dohodnutou cenu 20tisíc. A to pomíjím to, že na seznamu byl i kompresor klimy. Když sem si upřešňoval co v autě je, vysmál ses mi, že kompresor už tam není, že mám smůlu, ale cena zůstává, ať se s tim vyrovnám jako chlap. A abych byl úplnej. Objednal sem si u tebe altík na P38, poslal si mi na první pohled dobastlenej bazmek za třiapůl tyčky, kterej blbě dobíjel. Prachy zpátky si poslat nechtěl, s tím, že mi to vyměníš za něco jinýho. Objednat sem si filtry na 300ku, s tím, že víš co do mýho auta potřebuju. Jasně řečeno RRC softdash, původně 3,9 s výměnou motoru za 300tdi. Přesto, že je tato specifikace naprosto neidentifikovatelná a ani jeden nepasoval, do teď se mi všechny válej ve skladu, bo si mě vyfakoval s tim, že ty chyby neděláš. To samý s madlem na softdaše, který se se softdašem minulo tak vo dva roky a válí se mi tu taky k hovnu. Sorry, ale jestli se chceš do mně navážet, zameťr si před vlastním prahem :moon Klidně si ve svejch zasranejch lžích pokračuj jak chceč i s tvojí dobrou pojistkou. Tě mám za tohle kurva v merku.
Naposledy upravil(a) Dockar dne 13 srp 2012 19:45, celkem upraveno 1 x.
Dočkař momentálně bez Dočky
pily, sekačky, traktůrky servis-prodej les-zahrada.net
Telefon: sedmtřitři sedmsetdvacetjedna dvadvasedm

Uživatelský avatar
fidzi
Příspěvky: 966
Registrován: 04 zář 2010 23:33
tel.: Xiaomi Mi2S
auto: Discovery I 300Tdi
Bydliště: Č.B./Písek/Lysice

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#493 Příspěvek od fidzi » 13 srp 2012 19:39

No, kdo mě zná, ví, že sem možná psychopat...
Ať má pravdu, kdo má pravdu, tohle jediné je jasné a evidentní :Ale fuuj:
Každé skutečné dobrodružství začíná nárazem fantazie na skutečnost.

Land Rover Discovery I 300Tdi: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 30&t=23585

Uživatelský avatar
Dockar
Příspěvky: 287
Registrován: 16 dub 2011 09:24
auto: RRC 300 TDi
Bydliště: Na kopečku u jeskyně

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#494 Příspěvek od Dockar » 13 srp 2012 20:20

Eště, že se fidzi tak dobře známe :chuckle o mojí psychický stabilitě si může kdo chce myslet co chce. Nicméně boty si o mě nikdo otírat nebude a i takhle vypadají obchody s eliotem :hmm:
Dočkař momentálně bez Dočky
pily, sekačky, traktůrky servis-prodej les-zahrada.net
Telefon: sedmtřitři sedmsetdvacetjedna dvadvasedm

Uživatelský avatar
fidzi
Příspěvky: 966
Registrován: 04 zář 2010 23:33
tel.: Xiaomi Mi2S
auto: Discovery I 300Tdi
Bydliště: Č.B./Písek/Lysice

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#495 Příspěvek od fidzi » 13 srp 2012 21:09

Nemusím tě znát. Stačí, když vidím, jakým způsobem ses zde projevil. Ale znám Eliotta. Vždy co slíbil, to splnil, vždy mi vyšel vstříc i když se to zrovna nehodilo, pomohl i jak nemusel a už mě vytáhl i z brindy. Takže asi tak.
Každé skutečné dobrodružství začíná nárazem fantazie na skutečnost.

Land Rover Discovery I 300Tdi: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 30&t=23585

Uživatelský avatar
Johny R
Příspěvky: 1138
Registrován: 20 říj 2010 20:41
tel.: 730622097
auto: Defík 90 300Tdi
Bydliště: Ostrava

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#496 Příspěvek od Johny R » 13 srp 2012 21:11

No hlavně tu kuci máme na ostrá slova SZ :ne . Nechte to uchladit :hmm: !

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#497 Příspěvek od eliott » 16 srp 2012 22:22

Další Defík prošel konzervační kůrou.
Přílohy
DSC05161net.jpg
DSC05160net.jpg
DSC05158net.jpg
DSC05154net.jpg
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#498 Příspěvek od eliott » 16 srp 2012 22:27

Vzhledem k tomu, že jde o celkem mladé auto, byl rám zachovalý a účinnost konzervace bude velká.
Přílohy
DSC05168net.jpg
DSC05164net.jpg
DSC05163net.jpg
DSC05162net.jpg
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#499 Příspěvek od eliott » 16 srp 2012 22:33

Na podvozek padlo 13l vosku, 5l do dutin, 8l zvenku a 4 spraye.
Přílohy
DSC05175net.jpg
DSC05174net.jpg
DSC05172net.jpg
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliott Landrovers - eshop, servis . Novinka na str. 24

#500 Příspěvek od eliott » 16 srp 2012 22:35

Co šlo odmontovat, se opískovalo a nazinkovalo. Výfuk našopovaný hliníkem, pružiny zinkem.
Přílohy
DSC05181net.jpg
DSC05180net.jpg
DSC05178net.jpg
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Odpovědět