NEVÁŽNĚ

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jaromír
Příspěvky: 398
Registrován: 12 led 2009 18:22
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÁŽNĚ

#2821 Příspěvek od Jaromír » 07 úno 2013 18:31

:Ale fuuj: :puke :head

http://www.youtube.com/embed/ByGSMmenPDM?rel=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
MIRAS
Příspěvky: 186
Registrován: 04 zář 2008 20:33
Bydliště: ŠTOKY

Re: NEVÁŽNĚ

#2822 Příspěvek od MIRAS » 07 úno 2013 18:44

Jaromír píše::Ale fuuj: :puke :head

http://www.youtube.com/embed/ByGSMmenPDM?rel=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Do dnešního dne jsem měl lodě rád,ale asi to přehodnotím.
http://www.kamaradiii.estranky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
RRC 3,9 V8 ,33x12,5x15, jemně zvýšen ,nezávisle vytápěn,tel +420 603 747 008

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6487
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: NEVÁŽNĚ

#2823 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 07 úno 2013 19:41

Podle mne si ty lodky vedou dobre, na tohle jsou staveny, mam pocit, ze je to nejaka demonstrace nebo cviceni, protoze jim podle mne jedou motory kdyby chteli, tak by se dostali o sto metru dal na more a tam by byly v klidu, jestli jsou tam nedobrovolne, tak jim teda nezavidim, ale nekde se musela stat chybka driv (treba jsou vazne neovladatelne) - protoze tam by jinak nemely, co delat...
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
favore
Příspěvky: 507
Registrován: 03 bře 2008 13:30
Bydliště: BLATNÁ

Re: NEVÁŽNĚ

#2824 Příspěvek od favore » 08 úno 2013 11:06

Jaromír píše::Ale fuuj: :puke :head

http://www.youtube.com/embed/ByGSMmenPDM?rel=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Asi to není pro ně tak strašný,když si to ten borec na lodi točil kamerou,jednu chvíli to vypadá že si snad šel dát ven čouda?! :D Nechtěl bych tam bejt. :Ale fuuj: Něco podobnýho v menším jsem zažil,na dolní palubě se poblila půlka lidí,na horní všichní (většinou německy mluvících-dobře jim tak,v noci před tím řvali jak hovádka) a kapitán prohlásil něco v tom smyslu: To je jen čtyřka,vyjíždíme i když je sedmička! :sweat
Snažím se žít tak,aby na mém pohřbu ještě i farář říkal:"Změřte mu tep,on si z nás určitě dělá prdel!"@"Průjem a Alzheimer je velmi nepříjemná kombinace. Utíkáš, a nevíš kam...."

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: NEVÁŽNĚ

#2825 Příspěvek od majkro » 09 úno 2013 15:00

V takovýhle akci Charouz teda fakt ještě nebyl..:-)))) šlohnuté záznamy z bezp.kamer

http://www.youtube.com/watch?v=azZeuyTxso8

Uživatelský avatar
Jaromír
Příspěvky: 398
Registrován: 12 led 2009 18:22
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÁŽNĚ

#2826 Příspěvek od Jaromír » 12 úno 2013 11:09

Oční test - barvocit .

http://www.farbocit.sk/index.php?option ... icle&id=66" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
masar
Příspěvky: 2729
Registrován: 14 bře 2010 21:49
tel.: 773968639
auto: D2 Td5
Bydliště: Děčín

Re: NEVÁŽNĚ

#2827 Příspěvek od masar » 12 úno 2013 20:05

Rok 2613 kdesi ve světě:

Synátor:"Tati, prý kdysi žili nějací
Čechoslováci?"
Otec:"Jo... a podle nich se dnes říká: Seš blbej jak Čech nebo Slovák... můžeš si vybrat!
Synátor:"Aha, a kde ty Čechy byly?"
Otec:"No, už se to přesně neví jistě, někde ve střední Evropě, tam kde jsou dnes Spojené Emiráty Německo a nejzápadnější provincie Číny s názvem Rakousy."
Synátor: "A to vážně byli tak blbí?"
Otec: "No jo...je to v historických análech...prý rozprodali a vytunelovali vlastní stát, vláda tam nechala lidi umírat hlady kvůli exekutorům, za prezidenty si volili kriminálníky, tuneláře, ožraly, zlikvidovali si zemědělství, průmysl, dováželi zkažené potraviny z jiných států, vzali lidem práci a dali ji přistěhovalcům, vyživovali z vlastní kapsy nejchamtivější hamouny a stali se poskoky ostatních států Evropy, ale to kdoví...někdy si myslím, že za jejich vymřením bylo i něco jiné, vždyť se tomu ani nedá věřit, víš .... tak tupý přece nikdo nemůže být!!!"
Land Rover Discovery 2 Td5

Uživatelský avatar
diskous
Příspěvky: 188
Registrován: 15 pro 2010 19:16
tel.: 731479461
auto: Disco I 300 Tdi
Bydliště: Podhradí nad Dyjí a Vysočina

Re: NEVÁŽNĚ

#2828 Příspěvek od diskous » 13 úno 2013 18:51

masar píše:Rok 2613 kdesi ve světě:

Synátor:"Tati, prý kdysi žili nějací
Čechoslováci?"
Otec:"Jo... a podle nich se dnes říká: Seš blbej jak Čech nebo Slovák... můžeš si vybrat!
Synátor:"Aha, a kde ty Čechy byly?"
Otec:"No, už se to přesně neví jistě, někde ve střední Evropě, tam kde jsou dnes Spojené Emiráty Německo a nejzápadnější provincie Číny s názvem Rakousy."
Synátor: "A to vážně byli tak blbí?"
Otec: "No jo...je to v historických análech...prý rozprodali a vytunelovali vlastní stát, vláda tam nechala lidi umírat hlady kvůli exekutorům, za prezidenty si volili kriminálníky, tuneláře, ožraly, zlikvidovali si zemědělství, průmysl, dováželi zkažené potraviny z jiných států, vzali lidem práci a dali ji přistěhovalcům, vyživovali z vlastní kapsy nejchamtivější hamouny a stali se poskoky ostatních států Evropy, ale to kdoví...někdy si myslím, že za jejich vymřením bylo i něco jiné, vždyť se tomu ani nedá věřit, víš .... tak tupý přece nikdo nemůže být!!!"
To je opravdu bohužel realita :yes
hotel-a-restaurace-zatisi tel: 731 479 461

Uživatelský avatar
Jaromír
Příspěvky: 398
Registrován: 12 led 2009 18:22
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÁŽNĚ

#2829 Příspěvek od Jaromír » 15 úno 2013 08:12

Má někdo takovou zkušenost???


# # PLATÍ PRO VŠECHNY ŘIDIČE, KTEŘÍ ZJISTÍ PŘILEPENÝ PAPÍR NA ZADNÍM SKLE AUTA.

# #
# # TO JE NOVÝ ZPŮSOB KRADENÍ AUT. NENÍ TO ŽERT, SKUTEČNOST! JEN V BRNĚ BYLO ZA
# # ČERVENEC 2012 TÍMTO ZPUSOBEM ODCIZENO 369 AUT!!!!!!!!!!!
# #
# # Oč jde ??? Parkuješ předkem auta. Vrátíš se do auta, nastartuješ, začínáš
# # couvat,abys vyjel z parkovacího místa, a koukáš
# # se dozadu a vidíš lístek, který ti zaclání při výhledu. Protože jsi zvědavý
# # co to je - zastavíš v couvání, vystoupíš a jdeš se podívat.
# #
# # Když se blížíš dozadu auta, zloděj odněkud vyskakuje, nasedá do tvého auta
# # a odjíždí a tebe nechává na parkovišti.Navíc s ním odjíždějí i všechny tvé
# # věci, přicházíš nejen o auto ale i o peníze, dokumenty s adresou bydliště a
# # možná i o klíče od bytu či domu. A tak navíc i váš domov i vaše osobnost a
# # blízcí jsou v ohrožení.
# #
# # TO JE NOVÝ ZPŮSOB ZLODĚJŮ.
# #
# # Jakmile uvidíš lístek na zadním skle auta, nezdržuj se vystupováním z auta
# # a strhni ho až doma!!!!!!!!!!!!!!!
# #
# # Přepošli toto upozornění všem známým, zejména pak ženám.
# #
# # Kabelka skrývá hodně osobních informací a dokumentů.
# #
# # Danuše Růžičková

Uživatelský avatar
erik
Příspěvky: 2871
Registrován: 16 říj 2006 19:00
tel.: +421905448329
auto: D90 td5,/D2-3/D4,D5
Bydliště: skalica
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÁŽNĚ

#2830 Příspěvek od erik » 15 úno 2013 08:41

Jaromír píše:Oční test - barvocit .

http://www.farbocit.sk/index.php?option ... icle&id=66" onclick="window.open(this.href);return false;
... to je zábavné . Dal jsem 29 znakú :Pohoda:
Defender 90 Td5 171k Old Man Emu,Warn 8274, M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel,2xWebasto,Garmin nuvi 660, CB.MATADOR WISENTTA M/T 235/85 R 16 MP-75., Roll cage,retezy PEWAG,2xARB uzaverky,
Discovery 3 ,bez skrabancu

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2816
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÁŽNĚ

#2831 Příspěvek od Mirko » 15 úno 2013 09:03

Má někdo takovou zkušenost???
Nemá Jaromire, nemá. V takovým provinčním městě, ve kterém žiju, je bezpečno. A to žiju už dva roky v nejhorší čtvrti, kam se kámoši z venkova bojí jít, a parkuju tam své auta na ulici, včetně těch bez střechy. Roční průměr vychází v Brně tak, že se ukradne jedno auto za 20 hodin, za čtvrtletí cca. 100 aut - zdroje PČR, což by podle tvé statistiky znamenalo, že se téměř všechny auta za loňský rok ukradli v červenci a to tím způsobem, který je tam uvedený. Takže si to správně zařadil do kategorie "Nevážně" :mrk Další "urban legend" :nech

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÁŽNĚ

#2832 Příspěvek od Zanzibar » 15 úno 2013 16:59

Moje "Scottish" angličtina určitě nestojí za nic, nicméně, pokud by mi dali služební serii 1-2-3 na cesty do přístavu, jdu do toho ! :wink: GOBEY.... ??????
Jdeš do toho se mnou, nebo mi dáš pár lekcí skotského přízvuku ? :D
http://www.novinky.cz/cestovani/293384- ... -dnes.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÁŽNĚ

#2833 Příspěvek od Zanzibar » 15 úno 2013 17:17

Mirko píše:
Má někdo takovou zkušenost???
Nemá Jaromire, nemá. V takovým provinčním městě, ve kterém žiju, je bezpečno. A to žiju už dva roky v nejhorší čtvrti, kam se kámoši z venkova bojí jít, a parkuju tam své auta na ulici, včetně těch bez střechy. Roční průměr vychází v Brně tak, že se ukradne jedno auto za 20 hodin, za čtvrtletí cca. 100 aut - zdroje PČR, což by podle tvé statistiky znamenalo, že se téměř všechny auta za loňský rok ukradli v červenci a to tím způsobem, který je tam uvedený. Takže si to správně zařadil do kategorie "Nevážně" :mrk Další "urban legend" :nech
No jiný, nicméně 100% pravdivý příběh z Prahy. Můj známý, angličan, žijící a pracující v Pze si takhle jednoho rána stojí ve svém služebním BMW ( řádově za cca 2,5 MIO ) na červené u Tančícího domu. Jako první. Aktovku na sedadle spolujezdce, jako spousta z nás. ( nezamčené auto :shock: ) Z chodníku přijde lapka, otevře dveře sebere mu aktovku se vším a zdrhá, směr Karlovo náměstí. Kámoš logicky vystoupí a začne pronásledovat toho běžce s jeho taškou. Nicméně ho nenapadne auto vypnout a zamknout. Takže po marném sprintu se vrátil zpátky a neměl ani aktovku, ani auto a ani telefon, aby zavolal POLICE. čekal v baru dole v Tančícím domě, až přijedu a pomůžu mu vše řešit. ( a vozit ho po zbytek dne a v závěru dne s ním vypít spoustu drinků na žal :drink )
Dodnes nevěří tomu, co se mu stalo a do "East Europe" už prý nepojede ani na dovolenou. :(

cca 4 roky starý příběh.

Ještě, že se to Disco samo zamkne, jak se rozjedu :-))))
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: NEVÁŽNĚ

#2834 Příspěvek od pablo.gs » 15 úno 2013 21:03

Zanzibar píše: Dodnes nevěří tomu, co se mu stalo a do "East Europe" už prý nepojede ani na dovolenou.
Měl peška, tak je reakce vcelku pochopitelná. Nicméně na motorce (a částečně i LR) mám projetou celou East Europe a Balkán mnohokrát a nikdy mě nikdo nic neukradl. Vlastně jednou se pokusili, rozlomili mě spínačku, ve Francii v kempu u Chamonix. Ve slavné West Europe (GB, FR) je v současnosti naimportovaných víc xindlů :bandit než ve zbytku kontinentu. Jen si to ti bývalí nadutý kolonizátoři nechtějí přiznat.
Kdysi jsem se chytil na Angličtině s lektorem, kterej začal lekci tím, že jsme geograficky sice Middle Europe, ale fakticky East Europe. Mladej kluk... Poslal jsem ho někam a zmínil proč to tak je. Sráče Chamberleina, to, co prohlásil po Mnichovu Churchill, a taky naše letce v Anglii. Koukal jako puk, jako by o tom slyšel poprvé, ale vzal to. Od tý doby jsme občas zašli i na :beer .
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÁŽNĚ

#2835 Příspěvek od Zanzibar » 15 úno 2013 21:22

Taky všem našim západním dodavatelům důrazně zdůrazňuji, že My, jsme MIDDLE EUROPE ! :D
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7829
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: NEVÁŽNĚ

#2836 Příspěvek od Sláma Karel » 15 úno 2013 22:42

Zanzibar píše:Taky všem našim západním dodavatelům důrazně zdůrazňuji, že My, jsme MIDDLE EUROPE ! :D
To zní na hovno. Lepší je CENTRAL EUROPE nebo CENTRE OF (AT) EUROPE :mrgreen:

A navíc Anglánům je to jedno, pro ně je celá Evropa OVERSEAS. :hmm:

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: NEVÁŽNĚ

#2837 Příspěvek od Zanzibar » 16 úno 2013 00:13

Ano, všem se snažím vysvětlit, že srdce Evropy je tady někde v čechách. A oni ( ti angličani ) pořád: "Czechoslovakia, somewhere between Russia and Germany, my grandfather flew on Lancaster bomber over ..... " tak je u toho většinou nechám, já to tady mám pořád jako ČeskoSlovensko . :wink:
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
masar
Příspěvky: 2729
Registrován: 14 bře 2010 21:49
tel.: 773968639
auto: D2 Td5
Bydliště: Děčín

Re: NEVÁŽNĚ

#2838 Příspěvek od masar » 16 úno 2013 01:16

pablo.gs píše:
Zanzibar píše: Dodnes nevěří tomu, co se mu stalo a do "East Europe" už prý nepojede ani na dovolenou.
Měl peška, tak je reakce vcelku pochopitelná. Nicméně na motorce (a částečně i LR) mám projetou celou East Europe a Balkán mnohokrát a nikdy mě nikdo nic neukradl. Vlastně jednou se pokusili, rozlomili mě spínačku, ve Francii v kempu u Chamonix. Ve slavné West Europe (GB, FR) je v současnosti naimportovaných víc xindlů :bandit než ve zbytku kontinentu. Jen si to ti bývalí nadutý kolonizátoři nechtějí přiznat.
Táta když jezdil s kamionem, tak z vyprávění ostatních řidičů a jejich zkušeností, měl obavy hlavně pokud musel parkovat někde v ulicích italských nebo španělských měst :bandit . Nakonec jednou našel prořezanou plachtu (jen se koukli) ráno v jednom švédským zapadákově, kde by ho to v životě nenapadlo :roll:
Land Rover Discovery 2 Td5

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: NEVÁŽNĚ

#2839 Příspěvek od Jenda » 16 úno 2013 13:59

Zanzibar píše:Ano, všem se snažím vysvětlit, že srdce Evropy je tady někde v čechách. A oni ( ti angličani ) pořád: "Czechoslovakia, somewhere between Russia and Germany, my grandfather flew on Lancaster bomber over ..... " tak je u toho většinou nechám, já to tady mám pořád jako ČeskoSlovensko . :wink:
No ja s nima delam a travim v praci dost casu. Tenhle anglickej vykvet bohuzel nema vetsinou ani poneti o vlastni historii.
Nicmene,jak amici,tak anglani se shodujou ze se tu (Praha) cejti velmi bezpecne. Tot ma zkusenost.
H.
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: NEVÁŽNĚ

#2840 Příspěvek od Tim » 16 úno 2013 15:13

erik píše:
Jaromír píše:Oční test - barvocit .

http://www.farbocit.sk/index.php?option ... icle&id=66" onclick="window.open(this.href);return false;
... to je zábavné . Dal jsem 29 znakú :Pohoda:
Já 30 :wink:
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Odpovědět